Jautājumi un atbildes

 • Labdien! Vēlos precizēt, kādus plastmasas materiāla veidus Jūs pieņemat šķirošanai. Saprotu, ka 1.,2. un 4. (PET, HDPE, LDPE). Vai 3.,5.,6.,7. šķirot šobrīd nevar?

  Labdien!

  Lūdzu izpētiet ZAAO šķirošanas pamācības tekstuālā un video formātā https://www.zaao.lv/saturs/padomi-atkritumu-skirosanai

  Šobrīt aicinām iedzīvotājus šķirošanā koncentrēties nevis uz cipariem un burtu kombinācijām, bet uz iepakojuma veidiem - tas saistīts ar pārstrādātāju prasībām. Sakām DER - kanna, spainis, pudele, kaste, maisiņi. Piemērs - PET  - der tikai PET dzērienu pudeles, ja uz trauslās plastmasas iepakojumiem rakstīts PET, tas neder. Ceram uz drīzu valstisku risinājumu, tad uz Latvijā nopērkamās produkcijas ir plānots uzlikt krāsu atzīmes par to, kas der vai neder šķirošanai, jo šobrīd ir daudz importēto preču, uz kurām atzīmes liecina tikai par ražotāja iesaistīšanos kādas valsts ražotāju atbildības sistēmā, tā nav atzīme, pēc kuras droši var teikt, ka Latvijā ir vai nav pārstrādes iespēju.

   

 • Kur Cēsīs var nodot bojātu ledusskapi? Vai paši arī izbraucat pakaļ? Cik tas maksā?

  Labdien!

  Lietošanai vairs nederīgu ledusskapi varat bez maksas nodot Cēsu EKO laukumos Bērzaines ielā 31 vai Lapsu ielā 19 vai pieteikt tā bezmaksas savākšanu akcijas "EKO zvans" laikā no jūsu adreses. https://www.zaao.lv/lv/zinas/akcija-eko-zvans-aicina-bez-maksas-nodot-nolietotu-elektrotehniku-vers-uzmanibu-uz

 • Labdien. Vai pie jums Cēsīs iespējams nodot vecu neejošu zāles pļāvēju? Un vai tas būtu par maksu?

  Labdien! Zāles pļāvēju EKO laukumos var nodot bez maksas.

 • Dzīvoju dzīvoklī.Vai pie konteinera var likt eglītes?

  Labdien!

  Aicinām novietot egles pie konteineriem, bet pārjautājat sava nama apsaimniekotājam vai jūsu nams nav vienojies par citu kārtību.

  http://www.zaao.lv/lv/zinas/ka-pareizi-rikoties-ar-egliti-pec-svetkiem

 • vai pie jums poligonā var adot bez maksas ,vai par samaksu adot traktora un to piekabju nolietotās riepas?

  Labdien! Traktora un piekabju nolietotās riepas var nodot par maksu. Paredzamās izmaksas lūdzu noskaidrot zvanot uz Reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru "Daibe" pa tālr. 28394140.

 • Pie mājas atrodas 3 koteineri - vieglajiem iepakojumiem, stikla iepakojumiem un sadzīves atkritumiem. Nevaru saprast kurā atkritumu tvertnē var novietot bojātus augļus un dārzeņus, kā arī to mizas.

  Labdien! Pagaidām, kamēr klientiem vēl netiek piedāvāti atsevišķi bioloģiski noārdāmo atkritumu konteineri, bojāti augļi, dārzeņi un to mizas ir jāmet sadzīves atkritumu konteinerā. Kad konteinera saturs nonāks Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā "Daibe", atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centrā bioloģiski noārdāmos atkritumus no pārējiem nodalīs speciālas automatizētas iekārtas, tālāk bioloģiski noārdāmais materiāls nonāks kompostā.

 • Kad Valmiera būs lielgabarīta akcija?

  2020.gadā Valmieras pašvaldība lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju ir pieteikusi jūnijā. Detalizēta informācija tiks publicēta ZAAO un pašvaldības informatīvajos kanālos.

 • Sakiet, lūdzu, pie kādiem atkritumiem pieder: * vecas foto filmiņas un negatīvi? * vecas rentgena bildes (tāda kā tumša plastmasa)? Paldies!

  Labdien! 

  Jūsu minētie priekšmeti pārstrādei nav derīgi, ir jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Vēlos noskaidrot vai šogad ja piesaka pakalpojumu par lauksaimniecibas plēvju aizvešanu ir jāmaksā .

  Labdien! Lauksaimniecības plēves bez maksas var nodot Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā "Daibe", ja vēlaties, lai plēves tiek savāktas no jūsu saimniecības adreses, tad ir jāmaksā. Noteikumi šeit: http://www.zaao.lv/lv/saturs/lauksaimniekiem-0

 • Labdien, Vai pie šķirotajiem plastmasas atkritumiem drīkst mest arī plastikāta kartes (klientu kartes dažādos veikalos) ?

  Labdien!

  Plastikāta kartes netiek pieņemtas otrreizējai pārstrādei, tāpēc tās ir jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Labdien! Vai Eko laukumos var nodot tukšus krāsu spaiņus(plastmasas un metāla) un krāsu, laku burkas, kurās vēl nedaudz ir palicis neizlietots krāsas materiāls?

  Labdien! Jā, EKO laukumos pieņem krāsu iepakojumu līdz 10 litrus gadā no vienas mājsaimniecības. 

 • Labdien, Kur Cēsīs iespējams nodot izlietotas šļirces un adatas?

  Labdien! ZAAO nav bīstamo un medicīnas atkritumu apsaimniekošanas atļaujas. Jums jāinteresējas pie attiecīgo pakalpojumu sniedzējiem.

 • Labdien! Vai Valmierā un tās apkaimē ir iespējams nodot nederīgas un nolietotas drēbes?

  Labdien! Uz doto brīdi ZAAO nepiedāvā atsevišķu tekstila atkritumu nodošanu, tie jāievieto sadzīves atkritumu konteinerā. Ja drēbes ir valkājamas, interesējieties par to atdošanas iespējām Sarkanā krusta filiālē vai citās līdzcilvēku atbalsta grupās.

 • Labdien! Vēlos uzzināt, kad plānojat mēbeļu bezmaksas savākšanas akciju? Paldies!

  Labdien!

  Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas nodrošinām pēc pašvaldību pasūtījuma. Šobrīd neviena akcija nav pieteikta, bet parasti pašvaldības akcijas izvēlas rīkot pavasara vai rudens mēnešos.

 • Kāpēc ZAAO mājas lapā nevar maksā ar bankas karti?

  Labdien!

  Šobdīd tehniskās iespējas ļauj maksājumu no klientu sistēmas veikt ar interneta banku starpniecību. Paldies par norādi, meklēsim risinājumu, lai pievienotu iespēju norēķiniem arī ar bankas karti.

 • Labdien! Vēlējos painteresēties vai piedāvājumā ir speciāls konteiners izlietoto autiņbikšu savākšanai?

  Labdien!

  Par autiņbiksīšu konteineru - autiņbiksītes vācam kā sadzīves atkritumus, tās jāievieto kopējā sadzīves atkritumu konteinerā. Ja jautājāt par mazo konteineru iekštelpām, tad diemžēl tādu piedāvājumā nav, par šādiem konteineriem jums jāinteresējas saimniecības preču veikalos vai bērnu preču veikalos.

   

 • Labdien.Vai Jūs pienemat veco laiku vannas?

  Labdien! Ja runa ir par čuguna vannu, tad to EKO laukumos iespējams nodot bez maksas.

 • Labdien,man tads jautajums.konkreti tads materials ka putuplasts(tv kastes,kastes putuplasta iepakojums)pie kadas kategorijas pieder,vins nododams par briivu vai par maksu?paldies

  Labdien! 

  Putuplasts neder pārstrādei. Tas jāmet pie sadzīves atkritumiem. Ja tā ir daudz, var vest uz EKO laukumiem, tur putuplastu pieņems par lielgabarīta atkritumu cenu.

   

 • Sveiki. Vai par veco logu stiklu nodošanu ir jāmaksā? Logus rūtis jāsadauza sīkās drumslās? Vai drīkst mest stiklam paredzēta atkritumu tvertnē?

  Labdien! Logu stiklu var nodot EKO laukumos  - tas var būt gan vesels, gan sadauzīts, to pieņem bez maksas. Logu stiklu nedrīkst mest pie pudeļu stikla, jo tiem ir dažādi sastāvi.

 • Labdien! Vai pavasarī ari var nodot sagrābtās lapas vai vecie puķu kāti, vai tikai tagad rudenī to var darīt nododot .

  Labdien!

  EKO laukumos zaļos atkritumus par maksu iespējams nodot visu gadu. Zaļie atkritumu (lapas, zāle, sīkie zari) – EUR 12.50 + PVN par 1 m3.

 • Labdien. Kur drīkst mest vai kur iespējams nodot veco, neizlietoto kosmētiku? T.i. Krēmi, losjoni, dekoratīvā kosmētika utt.

  Labdien!

  Neizlietotā dekoratīvā kosmētika ir jāmet sadzīves atkritumu konteineros.

 • Vai pie jums var nodot gultas matračus?

  Labdien! Valmierā gultas matračus var nodot EKO laukumā Dzelzceļa ielā 5. Cena ir kā lielgabarīta atkritumiem EUR 26.85 + PVN par 1 m3.

 • Vai ledusskapji bez maksas pieņem arī bez motora /kompresora

  Labdien! Izjauktu ledusskapi EKO laukumos var nodot par maksu kā lielgabarīta atkritumus. Cena ir EUR 26.85 + PVN par 1 m3.

 • Labdien. Vai Cēsīs eko placī ir iespēja nodot matraci? Kāda cena?

  Labdien! Cēsīs lielgabarīta atkritumus iespējams nodot EKO laukumā Lapsu ielā 19. Cena ir EUR 26.85 + PVN par 1 m3.

 • G.Apiņa ielā 14 ir iespējams izmest pie atkritumu konteineriem vecās mēbeles bez maksas?

  Labdien!

  Par mēbelēm, kuras tiek novietotas pie daudzdzīvokļu namu atkritumu konteineriem, norēķinās visi mājas iedzīvotāji, tāpēc katram iedzīvotājam, kuram radušās izmetamas mēbeles, tās ir jānodod EKO laukumos vai jāpiesaka to savākšana no adreses pēc noteikta cenrāža. Konsultācijas pa tālr. 28394140.

 • Kur var nodot auto stiklus?

  Labdien!

  Auto stikls jāievieto sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Vai Cēsīs šogad pašvaldība atmaksās rudens lapu savākšanu?

  Labdien! Jā, Cēsīs un Valmierā pašvaldības šoruden organizē akcijas, kuru ietvaros iedzīvotāji pēc noteikta saraksta savas mājsaimniecības adresē vai konkrētos EKO laukumos var bez maksas atbrīvoties no koku lapām. Plašāk par Cēsu akciju http://www.zaao.lv/lv/zinas/zalo-atkritumu-savaksanas-akcija-cesis-0 un par Valmieras akciju http://www.zaao.lv/lv/zinas/valmieras-pasvaldiba-sadarbiba-ar-zaao-organize-rudens-lapu-akciju

 • Labdien! Kā pareizi ir jāatbrīvojas no veciem tekstila izstrādājumiem (dažādas drēbes, somas, aizkari, utml.). Atkārtoti lietojamus apģērbus nododam tālāk labdarības akcijām, taču ko iesākt ar tekstilu, kas "savu ir nokalpojis"?

  Labdien! Šobrīd nevācam atsevišķi tekstila atkritumus, jo tiem nav realizācijas iespējas, līdz ar to nederīgās, jūsu minētās lietas, ir jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Labdien! Vai audiokasetes, VHS un CD nododami atsevišķi, pie Jums, vai vienkārši sadzīves atkritumos?

  Labdien! Minētie ir sadzīves atkritumi.

 • Labdien. Mājai mainījām logus,vai pie Jums ir iespējams nodot vecos logu stiklus?

  Labdien!

  Logu stiklu varat nodot EKO laukumos bez maksas. EKO laukumu adreses šeit: http://www.zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte Ja Jums nav iespēju vest uz EKO laukumu, varam braukt pakaļ, bet tad izmaksas ir 37.57 eiro par m3. Pieteikt pakalpojumu, ja nepieciešams braukt pakaļ, var pa tālr.64281250

 • Labdien, sakiet vai stiklam paredzētajā konteinerā drīkst mest izlietotus kosmētikas stikla iepakojumus, tai skaitā smaržu pudelītes?

  Labdien! 

  Stikla iepakojuma konteiners ir paredzēts pārtikas un dzērienu stikla pudelēm un burkām, kosmētikas stikla iepakojums šobrīd ir jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Labdien! Vai ir iespēja nodot derīgus apavus,ja akcija ''Pazole;; ir beigusies?

  Labdien! Lietošanai derīgus apavus EKO laukumos bez maksas iespējams nodot arī ikdienā, ne tikai akcijas ietvaros.

 • kapec Jus nemat maksu par veco televizoru, leduskapju uc sadzives tehniku, tepat blakus valstis par so pakalpojumu pat klientam samaksa

  Labdien!

  Vecos ledusskapjus, televizorus un citu nolietotu sadzīves elektrotehniku EKO laukumos pieņemam bez maksas. Maksa 3 eiro apmērā tiek piemērota tikai tad, ja pēc minētajām lietām mums jādodas pakaļ uz mājsaimniecības adresi.

 • Labdien, Sakiet, lüdzu, kad Jaunpiebalgà vai kur tuvumà Jaunpiebalgai varètu bût uz laiku atvèrts lielais (bez maksas iepriekš esot bijis) konteiners lielgabarîta atkritumiem, piemèram, dïvànam?

  Labdien! 

  Šobrīd, jūnija vidū, vairs nevienā novadā nenotiek lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas. Jaunpiebalgā akcija notika aprīļa beigās, vairākas dienas maijā un jūnija sākumā. Nav zināms, kad akcija varētu tikt organizēta atkal. Bet ir pakalpojums - lielgabarīta atkritumu savākšana no mājsaimniecības adreses, kad ZAAO darbinieki lielgabarīta atkritumiem brauc pakaļ uz Jūsu mājvietu. Minētais ir maksas pakalpojums (37.57 eiro par m3). Pakalpojumu var pieteikt pa tālruni 29225862.

 • Vai stikla iepakojuma konteinerā drīkst mest izlietotas stikla kafijas burciņas?

  Labdien!

  Jā, stikla burciņas var mests stikla pudelēm un burkām domātajā konteinerā.

 • Vai ZAAO var nodot nederīgas drēbes?

  Labdien!

  Drēbes nav iespējams nodot atsevišķi, tās ir jāievieto sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Kur var nodot veco madraci? Izmērs 1600*2000

  Labdien!

  Ja esat valmierietis (kā noprotam pēc iesniegtās adreses), no 16.aprīļa līdz 7.maijam notiek lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija EKO laukumos Beātes ielā 25 un Dzelzceļa ielā 5 - matraci varat nodot bez maksas. Ja vēlaties, lai braucam tam pakaļ, tas būs maksas pakalpojums. Ikdienā EKO laukos matraci arī var nodot, bet par maksu http://www.zaao.lv/lv/saturs/buvniecibas-un-liela-izmera-atkritumi-privatpersonam

 • Sveiki. Vai smiltenē var nodot auto dzesēšanas šķidruma kannas un logu šķidruma kannas. Paldies.

  Labdien! Kannas bez maksas privātpersonas var nodot Smiltenes EKO laukumā Limbažu ielā 8, tās var mest EKO punktos izvietotajos konteineros ar norādi - plastmasa, papīrs, polietilēns, metāls.

 • Sveicināti! Vai ZAAO pārstrādei pieņem papīru, kas ir otrā pusē līmplēvēm?

  Labdien!

  Papīrs, kas atrodas līmplēvēm otrā pusē, pārstrādei neder, tas jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Labdien, interesē, kādēļ pie šķirojamajiem atkritumiem nepieder dažādi pārtikas iepakojumi, piemēram krējuma trauciņi, jogurta vai parastie caur spīdīgie trauciņi? tā tak ir plastmasa, lielākā daļa visi iepakojumi ir tādi. Tad sanāk ka šķirot var tikai plastmasas pudeles un maisiņus no plastmasas iztrādājumiem... lielākā daļa iepakojumu tātad nav šķirojami, tādā gadījumā jāveic likuma grozījumi, un Jums kā pārstrādātājiem jāiesaka ražot tādu iepakojumu kas ir pārstrādājams.. Mēs piemēram mājās šķirojam 100% visu, un arī mazgāju šķirotos atkritumus, bet sanāk ka lielākā daļa ko mēs savās mājās šķirojam, ir nešķirojams... Tādā gadījuma ir kautkas jāmaina

  Labdien! Pārstrādei lūdzam nodot tikai tos iepakojuma veidus, kuriem šobrīd ir pārstrādes iespējas. Pamācība http://www.zaao.lv/saturs/padomi-atkritumu-skirosanai Attiecībā uz ražotājiem - Eiropas Savienības likumdevēji – parlaments un padome – ir saskaņojuši direktīvas tekstu dažādu plastmasas izstrādājumu vides kaitējuma mazināšanai. Direktīvai stājoties spēkā tā visām dalībvalstīm būs saistoša. No 2021. gada daudzi vienreizējie plastmasas priekšmeti būs aizliegti.

 • Labdien. Vai vēl ir tā sistēma kad nododot eko laukumā noteiktu daudzumu pārstrādājamo atkritumu var dabūt zīmogu atlaižu kuponā.

  Labdien!

  EKO laukumu Atlaižu kartes EKO laukumos šobrīd netiek piedāvātas.

 • Kad ir plānota individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu piedāvāšana privātmāju iedzīvotājiem laukos (pagastos)
  Labdien! Pirmajā individuāli dalīti vākto atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma ieviešanas posmā ZAAO ar tehniskiem un finansiāliem resursiem var nodrošināt šāda veida pakalpojumu sešās lielākajās pilsētu teritorijās savā darbības reģionā, kur ir visblīvākais privātmāju kopums. Skatoties, kādi būs rezultāti un vērtējot ekonomiskos rādītājus, nākošajā posmā ir plānots pakalpojumu piedāvāt mazajās pilsētās. Patreiz iedzīvotājiem citos reģionos dalīto atkritumu vākšanas pakalpojuma pieejamība tiek nodrošināta EKO punktos un EKO laukumos.
   
 • Vai Valmierā ir vietas, kur var nodod stikla pudeles?

  Labdien!

  Valmierā stikla pudeles bez maksas iespējams nogādāt uz EKO laukumiem Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 5, kā arī izmest tās pieejamajos EKO punktos - konteineros ar norādi - stikla pudeles, burkas.

 • Labdien. Vai Jūs arī piedāvājat savākt dzīvnieku atlikumus(ādas, iekšējos orgānus, utt.)

  Labdien! 

  Minēto pakalpojumu nenodrošinām. Šo jautājumu Jūs varētu noskaidrot Pārtikas un veterinārajā dienestā.

 • Labdien, kā tas nākas, kad pilsētā privātmāju iedzīvotāji var savākt lapas un nodot bez maksas, tāpat arī Kocēnu pagastā, kāpēc tas nav iespējams Burtnieku novadā, respektīvi Valmiermuižā? Man tās katru gadu jānodod par maksu, tāpat kā jebkura zaļo atkritumu krava jeb maiss.

  Labdien! 

  Oktobrī tā saucamā "Lapu akcija" notiek Valmieras pilsētā un Cēsu pilsētā, kad pašvaldības norēķinās par zaļo atkritumu nodošanu iedzīvotāju vietā, lai sekmētu teritorijas sakopšanu. Par akcijas norises iespēju Burtnieku novadā jums jājautā savā pašvaldībā. 

 • Labdien! Vēlējos noskaidrot ar atkritumu šķirošanu saistītus sekojošus jautājumus: 1. Kāda veida plastamas iepakojumu ir iespējams pārstrādāt un tas ir jāmet vieglo iepakojumu konteinerā? Ja varētu lūgt, tad precīzus to kodus! Saprotu, ka šķirojami ir LD PE, HD PE, PET. Kā ir ar PS, PP? Īpaši man interesē krējuma/jogurta trauciņu un to vāciņu šķirošana. 2. Vai vieglo iepakojumu konteinerā ir metami arī flakoni zem spiediena - piemēram, matu lakas iepakojums un gaisa atsvaidzinātājs? 3. Jūsu mājaslapā ir norādīta pretrunīga informācija par kartona olu iepakojuma šķirošanu. Vai tas ir šķirojams vai tomēr kāmet pie sadzīves atkritumiem? 4. Šķirojamajā konteinerā nevar mest laminētu papīru. Kā ir ar kartona dzērienu krūzītēm (benzīntanku kafijām), kuras ir pārklātas ar aizsargplēvīti?

  Labdien!

  Ir pieejami video un informatīvas lapas par pareizu šķirošanu. skat. http://www.zaao.lv/saturs/padomi-atkritumu-skirosanai

  Atbildot uz Jūsu jautājumiem: šķirošanai der: PET, HDPE, LDPE; krējuma un jogurta trauciņiem šobrīd nav pārtsrādes iespēju, tos nešķirojam. Flakonus var mest pie metāla izstrādājumiem. Kartona olu iepakojums der pārstrādei, bet plastmasas olu iepakojums neder pārstrādei. Kartona dzērienu krūzītes ir vienreizējie trauki, kas neder pārstrādei.

   

 • Kur var nodot pārstrādei tekstila izstrādājumus, piem., gultas veļu?

  Labdien!

  Tekstila izstrādājumiem mums šobrīd nav partnera, kurš varētu nodrošināt pārstrādi, tāpēc ZAAO darbības reģionā nolietoti tekstila izstrādājumi ir jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Labdien! Vēlējos noskaidrot, vai ir iespēja Valmierā vai tās apkārtnē nodot kartona kastes un par to nodošanu iegūt naudu?

  Labdien!

  SIA "ZAAO" neuzpērk iepakojumu. Kartona kastes bez maksas no privātpersonām pieņemam EKO laukumos, saplacinātā veidā tās var ievietot EKO punktos izvietotajos iepakojuma konteinros.

 • Labdien! Kur likt koku un krūmu zarus?

  Labdien!

  Zaļos atkritumus - lapas, zāli, sīkos zarus var nodot EKO laukumā 10 eiro+PVN/m3 (Cēsu novadā deklarētajiem iedzīvotājiem Lapsu ielā 19 iespēja nodot bez maksas). Lielos koku zarus EKO laukumos pieņem kā lielgabarīta atkritumus par 18.63 eiro +PVN/m3 vai arī iespējams pieteikt to kā lielgabarīta atkritumu izvešanu no jūsu mājsaimniecības adreses.

   

 • Vai pieņemat marķējamās krāsas flakonus (tukšus),kā arī matu lakas flakonus.

  Labdien!

  Krāsu flakonus un matu laku flakonus varat nodot EKO laukumos vai mest EKO punktos uzstādītajos konteineros, kuriem ir norāde: papīram, metālam, plastmasai.

 • Vai tā ir, ka nododot televizoru zaao laukumā man par šo pakalpojumu ir jāsamaksā 4 eiro?

  Labdien!

  Šobrīd EKO laukumos televizoru pieņemšana notiek par maksu. Samaksa noteikta atkarībā no TV veida. CRT nodošana maksā 4 eiro, bet LED un LCD - 2 eiro. Šobrīd aktīvi meklējam sadarbības partnerus TV un datoru monitoru realizācijai pārstrādei, tiklīdz radīsies iespēj no iedzīvotājiem šo atkritumu veidu pieņmet bez maksas, izziņosim mājas lapā un plašsaziņas līdzekļos.

   

   

 • Sakiet ,kapēc Saulkrastos vairs nevar nodot bez maksas 4.riepas gadā.Visu laiku varēja. Cēsīs jūsu laukumā var nodot bez maksas.

  Labdien! 

  Šobrīd EKO laukumos vieglo automašīnu riepas pieņemam par maksu. Maksa ir 2.50 eiro par vienu riepu.

 • Sakiet lūdzu ,vai par autoriepu nodošanu ir jāmaksā, vai arī katrs iedzīvotājs var gadā nodot 4 riepas bez maksas. Ja jā, vai var nodot jūsu ekolaukumos?

  Labdien!

  Auto riepu nodošana šobrīd ir maksas pakalpojums. Cena ir EUR 2.50 par vienu riepu. Riepas var nodot EKO laukumos.

 • Cik maksā zaļais atkritumu konteineris?

  ZAAO konteinerus nepārdod. Noslēdzot līgumu, iespējams konteineri saņemt lietošanā sadzīves atkritumu izmešanai. Sīkāk par izvešanas maksu iespējams noskaidrot šeit

 • Kur Valmiera var nodot nolietotas auto riepas?

  Labdien!

  Privātpersonas EKO laukumos var nodot riepas (diametrā līdz 1,4 m) 2.50 EUR/GAB .

 • Kur es varu nodot plēves, putoplastu, vecu spaini.

  Labdien!

  Pārstrādei derīgos materiālus (plēves, metālu) bez maksas var nodot EKO laukumā. Savukārt putuplastu nevar nodot pārstrādei un tas izmetams nešķirotu sadzīves atkritumu konteinerā. 

 • Ka radas zaao?

  Labdien!

  Ar uzņēmuma vēsturi iespējams iepazīties mājaslapā http://zaao.lv/saturs/par-sia-zaao

 • Ko tieši šķiro ZAAO kādus atkritumus?

  Labdien!

  ZAAO piedāvā plašu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu, tajā skaitā dalīti vākto aktritumu savākšanu. Mājaslapās sadaļā "Šķiroto atkritumu savākšana" iespejams atrast informāciju par šķirošanas vietām un pamācibas par pareizu dalīto atkritumu vākšanu.

 • Vai šobrīd ir akcija un loterija nododot nolietotu sadzīves elektrotehniku? Mājas lapā informāciju neatradu.

  Labdien!

  šobrīd norit akcija "EKO ZVANS!", kuras laikā telefoniski piesakot nolietotas, neizjauktas sadzīves elketrotehnikas izvešanu, ir iespēja piedalīties loterijā un laimet balvas. Vairāk par akciju varat lasīt http://zaao.lv/lv/zinas/tira-vide-ir-viena-zvana-attaluma-0

 • Sveiki.vai Dzelzceļa ielas Ekolaukumā var nodot auto dzesēšanas skidrumu un eļļas? Tas ekolaukuma virietis teica,ka nepienemot. Kur var nodot? Katram cilvēkam ir auto,kur lai liek izstradatos produktus?paldies

  Labdien!

  Auto dzesēšanas šķidrumus EKO laukumos nepieņem, savukārt privātpersonas var nodot motoreļļas un smēreļļas.  Papildus informāciju par EKO laukumos nododamiem atkritumu veidiem varat uzzināt, zvanot 26132288 

 • Sveiki. Vai rulonu ietinamo tīklu var nodot Limbažu ZAAO šķirošanas punktā?

  Labdien!

  Diemžēl rulonu ietinamo tīklu nevar nodot pārstrādei un tie izmetami sadzīves atkritumos.

 • Vai pie stikla taras drikst mest izlietotās zāļu pudelites?

  Labdien!

  Tukšas stikla zāļu pudelītes var mest stikla taras konteinerā.

 • Sveicināti!Vai matu krāsu iepakojumu var likt pie makulatūras?

  Labdien!

  Visa veida kartona kastītes var likt pie makulatūras. 

 • Labdien!
  Valmieras pilsētas pašvaldības organizētajā lielgabarīta akcijā drīkst piedalīties Valmieras pilsētā deklarētie iedzīvotāji un tajā var nodot tikai lielgabarīta atkritumus - mēbeles, matračus, paklājus, metāllūžņus un citus liela izmēra priekšmetus. Sadzīves atkritumus lielgabarīta akcijās nepieņem.
 • Labdien! Mūsu mājsaimniecībā privātai lietošanai ir traktors T-25. Divas lielās riepas(t.i. izmērā līdz 1,4m) gadu gaitā ir nolietojušās. Vai ZAAO Valmieras šķiroto atkritumu laukumā tās varu nodot?

  Labdien!

  Privātpersona gada laikā EKO laukumā var nodot līdz 4 riepām, kuru diametrs nepārsniedz 1,4 m.

 • Labdien.Vai šogad Saulkrastos,ECO laukumā, varēs nodot bez maksas lielgabarīta atkritumus ?Kad būs šī iespēja?

  Labdien!

  Lielgabarīta atkritumu akcijas organizē pašvaldības sadarbībā ar ZAAO. Par akciju norisi lūdzu interesēties pašvaldībā vai sekojiet pašvaldības un ZAAO mājaslapā izvietotajai informācijai.

 • Labdien! Kāpēc elektroierīces jānodod neizjauktas? Ja man ir izjaukts ledusskapis, vai tas tādā gadījumā tiks pieņemts kā lielgabarīta prece?

  Labdien!

  Elektroierīces satur dažādas bīstamas vielas - freonu, smagos metālus u.tml. Lai nodrošinātu videi draudzīgu un drošu utilizāciju, tās jānodod neizjauktā veidā. Neizjauktu elektrotehniku ZAAO pieņem bez maksas.

  Izjauktas elektroiekārtas, piemēram, ledusskapis vai televizors, ir lielgabarīta atkritumi un tos utilizācija ir maksas pakalpojums.

 • Labdien! Vai šogad būs bezmaksas lielgabarīta atkritumu nodošanas akcija Valmierā?

  Labdien!

  Valmieras pilsētas iedzīvotājiem bezmaksas lielgabarīta atkritumu nodošanas akcija šogad notiks no 18.aprīļa līdz 25.maijam.

 • Kāda ir SIA ZAAO apgrozījumu dinamika pēdējo 5 gadu laikā?

  Labdien!

  SIA ZAAO finanšu informācija ir publiski pieejama Lursoft datubāzē.

 • Lūdzu informējiet vai pieņemat autoriepas Cēsīs Lapsu ie un kādi ir būtiskie nosacījumi, kas jāievēro privātpersonām?

  Labdien!

  Jā, EKO laukumā - birojā Lapsu ielā 19, Cēsīs, privātpersonas bez maksas gada laikā var nodot četras automašīnu riepas (diametrā līdz 1,4m).

 • Labdien! Sakiet lūdzu vai šogad arī plānojat lielgabarīta atkritumu nodošanas akciju Kocēnu pagastā? Ja plānojat, tad uz kuru laiku apmēram ir plānots šis pasākums?

  Labdien!

  Lielgabarīta akcijas organizē pašvaldības sadarbībā ar ZAAO. Šobrīd vēl nav noteikts akcijas periods Kocēnu novadā, par akcijas norisi varat interesēties savā pašvaldībā.

 • Sakiet vai šķirošanas poligonos bez maksas pieņem skārda buņdžinas? Vai var mest arī pie daudzīvokļu mājām papīra un pet konteinerā. Paldies.

  Labdien!

  Skārda bundžas var mest konteineros, kas paredzēti papīram, PET un metālam, kā arī tos iespējams bez maksas nodot EKO laukumos. Svarīgi, lai bundžas būtu bez pārtikas paliekām.

 • Labdien! Man mājās ir ap 50 vecām auto riepām, plastmasas spaiņi un mucas. Vai ir iespējams tas dabūt prom?Atrodos Valmiera.

  Labdien!

  Lūdzu sazinieties ar Nestandarta atkritumu savākšanas daļas speciālistiem, zvanot pa tālr.29225862

 • Ko dara ar biogāzi , kas rodas poligonā ''Daibe''

  Labdien!

  Biogāze tiek izmantota elektronerģijas un siltumenerģijas ražošanā.

 • Labdien! Iegādājos īpašumu, kuru tīrot, atradu vecus minerālmēslus. Maisi, protams, no stāvēšanas jau sadalījušies, mēslojums vnk sakaltis vienā lielā gabalā. Kā man no tiem atbrīvoties? Vai tos var kaut kur nodot?

  Labdien!

  ZAAO nepiedāvā šādu atkritumu savākšanu, lūdzu sazinieties ar bīstamo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu, piem., SIA "BAO".

 • Labdien. Ja es dzīvoju dziļos laukos un man māja ir 500 metri no lielā ceļa vai man konteinerim atbrauks pakaļ līdz mājai vai man būs katru reizi jāstumj uz lielo ceļu?

  Labdien!

  Lūdzu, sazinieties ar Klientu apkalpošanas daļas speciālistiem pa tālr. 64281250 (sazvanot Zvanu centru, spiediet taustiņu 4), ZAAO speciālisti izvērtēs apstākļus un informēs Jūs par konteinera novietošanu izvešanas dienās.

 • Labdien!

  Nododot nolietotas mēbeles EKO laukumos, pakalpojuma maksa ir  EUR 14,88 + PVN par 1 m3 

  Atgādinām, ka ne visos EKO laukumos iespējams nodot nolietotas mēbeles. Informāciju par EKO laukumos nododamajiem atkritumiem varat atrast zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte

 • Pasūtīsim būvgružu lielo konteineru. Cik ilgi tas var atrasties pie mums, jo nevar prognozēt, cik laiku aizņems starpsienu, plīts un veco krāšņu nojaukšana.

  Labdien!

  Konteinera nomas maksa sākot ar sesto dienu ir EUR 3,00 + PVN /dienā, taču lūgums par šo jautājumu sazināties ar ZAAO Nestandarta atkritumu savākšanas daļu, zvanot 29225862

 • Labdien! Mainīsim logus, vai vecos logus ar stikliem var likt būvgružu konteinerā vai aizvest nodot pašiem atsevišķi?

  Labdien!

  Logus ar veciem stikliem var likt būvgružu konteinerā. Par logu nodošanas iespējām EKO laukumā, lūdzu sazinieties ar Šķiroto atkritumu savākšanas daļu, zvanot 29221847

 • Labdien! Kurās dienās dzīvojamām mājām tiek izvesti sadzīves atkritumi?

  Labdien! Sadzīves atkritumu izvešana notiek pēc individuāla grafika, kas katram klientam ir pieejams ZAAO e-sistēmā. Daudzdzīvokļu māju sadzīves konteineru tukšošanas laiki norādīti uz plāksnēm pie konteinera laukuma.

 • Mainīsim jumtu privātmājai Cēsīs. Kā var nodot veco šīferi? Varam arī paši atvest. Paldies.

  Labdien!

  Azbestu saturošu šīferi ir iespējams nodot poligonā "Daibe", iepriekš zvanot 64132822. Ja vēlaties, lai ZAAO aizbrauc pakaļ un savāc šīferi, tad sazinieties ar Nestandarta atkritumu savākšanas daļu, zvanot 29225862 

 • Labdien!

  ZAAO piedāvā klavieru utilizāciju, taču tām jābūt novietotām ārā, brīvi piebraucā vietā. Lai noskaidrotu pakalpojuma maksu un vienotos par izvešanas laiku, lūdzu sazinieties ar Nestandarta atkritumu savākšanas daļu, zvanot 29225862

   

 • Vai pasūtot lielo konteineri, viņā varētu mest iekšā tādas lietas, kā automašīnu bamferi, automašīnu krēslus un citus plastmasus no izjauktas automašīnas?

  Labdien!

  Jā, automašīnu sēdekļus un automašīnu plastmasu var mest lielajā, nestandarta atkritumu konteinerī. 

  Vairāk informāciju varat iegūt, zvanot 64281250 (sazvanot zvanu centru, spiediet taustiņu 3).

 • Atnāca rēķins par 2017 gadu ar izvešananu katru otro mēnesi. Tā kā dzīvoju viens vēlos lai konteineri izved reizi trijos mēnešos. Vai varat sagatavot jaunu rēķinu?

  Labdien!

  Lai veiktu izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā, lūdzu sazinieties ar Klientu apkalpošanas daļu, zvanot 64281250 (sazvanot  Zvanu centru, spiediet taustiņu 4).

 • Labdien! Kur var izmest vecas, nolietotas, labdarībai nederīgas drēbes un apavus?

  Labdien!

  Vecas, labdarībai nederīgas drēbes un apavus jāizmet sadzīves atkritumu konteinerī.

 • Labdien! Sakarā ar dzīvesvietas maiņu, no 31.02.2017. vēlos atteikties no SIA ZAAO pakalpojumiem, jo jaunajā dzīvesvietā ar to nodarbojas namīpašnieks. Ko darīt ar atkritumu konteineru?

  Labdien!

  Lūdzu sazinieties ar Klientu apkalpošanas daļu par līguma pārtraukšanu, zvanot 64281250 (sazvanot Zvanu centru, spiediet taustiņu 4).

 • Neesmu vēl saņēmusi ne rēķinu par gada maksu, ne atkritumu izvešanas kalendāru, kaut arī darbavietā tas jau ir pie sienas.

  Labrīt!

  2017.gada atkritumu izvešanas kalendāri un aprēķini ar pasta starpniecību tika izsūtīti pirms Ziemassvētkiem, savukārt klientiem, kuri kā saziņas veidu ir norādījuši e-pastus, rēķini un kalendāri tika izsūtīti 29.decembrī (ja neesat saņēmuši paziņojumu e-pasta iesūtnē, lūdzu, pārbaudiet mēstuli („spam”)). Informācija par atkritumu izvešanu un apmaksu ir atrodama arī ZAAO klientu e-sistēmā klientiem.zaao.lv

   

 • Sveicināti. Ir pienācis mums laiks mums mainīt mēbeles un ir vēlme atbrīvoties no veca dīvāna un sekcijas. Vai tāda iespēja saulkrastos kaut kur pastāv un ja ir iespēja arī viņai atbrauktu pakaļ, jo pašiem nav pieejams tik liels transports lai aizvestu viņu. Paldies ar cieņu Aivis

  Labdien!

  Piesakiet veco mēbeļu izvešanu pa tālr. 29225862, pakalpojumu maksa ir 29.65 eiro par m3 (tai skaitā 21% PVN)

 • Klientu sistēmā vairs neparādās 2017. gada rēķins, drošvien tiek labots dēļ palielinātā nodokļa. Kad būs atkal pieejams un vai sūtīsiet atkārtoti uz e-pastu?

  Labdien!

  Rēķini ir pieejami ZAAO klientu e-sistēmā klientiem.zaao.lv/public/, gadījumā, ja Jums sistēmā tas neparādas, lūdzu sazinieties ar ZAAO grāmatvedību, zvanot 64281250 (sazvanot zvanu centru, lūdzu spiest taustiņu 2).

 • Vai no zaļo (mājsaimniecības) konteineru satura tiek atšķiroti pārstrādājamie atkritumi - stikls, plastmasa, papīrs utt.?

  Labdien!

  Jā, iespēju robežās no sadzīves atkritumiem tiek atšķiroti pārstrādājamie materiāli, taču šajā procesā iegūst zemas kvalitātes materiālu.

 • Neesmu saņēmusi rēķinu par nākamo gadu? Ko darīt? Kāds būs izvešanas grafiks un kā apmaksāt pakalpojumu? Klienta Nr. 118981

  Labrīt!

  2017.gada atkritumu izvešanas kalendāri un aprēķini ar pasta starpniecību tika izsūtīti pirms Ziemassvētkiem, savukārt klientiem, kuri kā saziņas veidu ir norādījuši e-pastus, rēķini un kalendāri tika izsūtīti 29.decembrī (ja neesat saņēmuši paziņojumu e-pasta iesūtnē, lūdzu, pārbaudiet mēstuli („spam”)). Informācija par atkritumu izvešanu un apmaksu ir atrodama arī ZAAO klientu e-sistēmā klientiem.zaao.lv

   

 • ka pieteikt konteineru un cik tas viss maksa?

  Labdien!

  Lai izvēlētos sev piemērotāko pakalpojumu, lūdzu sazinieties ar Klientu apkalpošanas daļu 64281250 (sazvanot zvanu centru, spiediet taustiņu 4) vai rakstiet uz e-pastu zaao@zaao.lv

 • Labdien! Vai eko laukumos ( piem. Līgatnē) ir iespēja nodot vecas drēbes?

  Labdien!

  Diemžēl EKO laukumos nevar nodot apģērbu.

 • Vēlējos noskaidrot 2017.g. cenu zaļajiem konteineriem(gada samaksa).Pakalpojums Limbažu novadā Viļķenes pagastā"Mierlejās"
 • Labdien. Kādas izmaksas ir vecas sadzīves elekreotehnokas (ledusskapja) izvešanai uz utelizāciju?

  Labdien!

  Nolietotu, neizjauktu sadzīves elektrotehniku iespējams bez maksas nodot EKO laukumos vai pieteikt to bezmaksas izvešanu, zvanot 26132288 darba dienās no 8:00 līdz 12:00 un no 13:00 līdz 17:00

 • Jūsu lapā nevaru atrast, tāpēc jautāju - cik apmēram varētu maksāt nodot laukumā dīvāngultu? Paldies!

  Labdien!

  Mēbeles kā lielgabarīta atkritumus varat nodot kādā no EKO laukumiem, kurā tos pieņem (http://zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte), par 18,01 Eur ar PVN par m3

  Iespējams pieteikt dīvāna izvešanu, sazinieties pa tālr. 29225862, maksa par pakalpojumu: 29,65 Eur ar PVN par m3

   

 • Dzīvoju daudzdzīvokļu mājā Saulkrastos. Ir pieejams stikla, papīra-plastmasas-metāla, sadzīves atkritumu konteineri.

  Labdien!

  Ja nav iespējams bioloģiskos atkritumus kompostēt, tad metiet tos sadzīves atkritumu konteinerī.

  PP5 plastmasu (krējuma un jogurta trauciņi, vienreiz lietojamie trauki) šobrīd Latvijā nav iespējams pāstrādāt, tāpēc arī tos metiet sadzīves atkritumu konteinerī.

 • Labdien! Vai Saulkrastos ir iespējams pieteikt koku lapu maisu savākšanu? Esam salikuši lapas savos maisos, vēlētos, lai tos savāc. Cik tas maksātu?

  Labdien!

  Lapu maisus iespējams nodot Saulkrastu EKO laukumā Rīgas iela 96a, maksa: 10,50 Eur ar PVN/m3

  Lapas no dzīvesvietas varam savākt, ja tās ir kaudzē vai Big-Bag maisos brīvi piebraucamā vietā. Maisus var iegādāties EKO laukumā, viena maisa cena ir 5,- Eur ar PVN, savukārt izvešana maksā 18,17 Eur ar PVN/m3

  Jautājumu gadījumā droši varat sazināties ar Nestandarta atkritumu savākšanas daļu pa tālr.64281250 (sazvanot zvanu centru, spiediet taustiņu 3).

 • Labdien, pēc mājas pārbūves ir kļuvuši lieki bijušās apkures sistēmas elementi - metāla skārda dūmvadu fragmenti, kuros, protams, ir arī zināms daudzums sodrēju. Aptuvenais apjoms - 4 maisi nepresētā/nedeformētā veidā. Kāds būtu pareizākais veids, kā ar tiem rīkoties tālāk? Bijām ar tiem piebraukuši Eko laukumā Cēsīs, Lapsu ielā 19, kur mums paskaidroja, ka šeit tos atstāt nevaram, tie skaitoties būvgruži, bet par to, kur un kā no tiem tikt vaļā, konkrētu atbildi nesaņēmām. Paldies.

  Labdien!

  Ja vēlaties būvgružus par maksu nodot EKO laukumā, kurā tos pieņem, lūdzu sazinietes ar Šķiroto atkritumu savākšanas speciālisti pa tālr. 29221847, savukārt, ja vēlaties, lai ZAAO aizbrauc un savāc būvgružus, zvaniet Nestandarta atkritumu daļai pa tālr.29225862. Speciālisti informēs par pakalpojuma maksu.

   

 • Strādāju 1.klasē, kuras 21 skolēns katru dienu izdzer 1 paciņu "Rasēna" pieniņa. Man klasē jau daudzus gadus atrodas makulatūras vākšanas kaste. Tā kā iespēju izskalot katru piena paciņu nav (tuvākā meiteņu tualete atrodas 60 m attālumā no klases, bet zēnu - citā stāvā, vēl tālāk), tad man ir jautājums - vai labāk šīs paciņas likt makulatūrā tādas pašas neizskalotas (kaut arī saplacinātas), jeb tomēr nelikt vispār, jo piena atlikumi var sabojāt pārējo makulatūru?

  Labdien!

  Piena paciņas tomēr jāizskalo pirms liekat makulatūras kastē, jo pārstrādei nododamais papīrs, t.sk. piena tetra pakas, nedrīkst būt ar pārtikas piejaukumiem. Iesakām bērnus mācīt, ka pārstrādei derīgos materiālus nevajadzētu mest sadzīves atkritumos. Izdomājiet paciņu skalošanu un saplacināšanu kā rotaļu vai uzdevumu, kas bērniem jāpaveic katru dienu. 

 • Vai Eko laukumos var nodot putuplastu?

  Labdien!

  Putuplastu par maksu var nodot EKO laukumos, kuros pieņem lielgabarīta atkritumus, vai, ja to apjoms ir neliels, tos var izmest sadzīves atkritumu konteinerī.

 • Labdien. Ja es dzivoju dzilos laukos un man maja ir 400 metri no cela vai man konteinerim atbrauks pakal lidz majai vai man bus vins jastum uz lelo celu?

  Labdien!

  Par šo jautājumu, lūdzu sazinieties ar Klientu apkalpošanas daļu, zvanot uz 64281250 vai nosūtot pieteikumu mājas lapā http://zaao.lv/pieteikuma-forma

   

 • Sveicināti!Izlasīju internetā,ka ar nākošo gadu samaksa par atkritumu izvešanu divkāršosies,ja nebūs šķiroti!Dzīvojam privātmājā(Vilpulkas pagasts) un mums ir viens konteiners,tāpēc nav īsti skaidrs par to šķirošanu?Pateicos par atbildi!

  Labdien!

  Ja tiks pieņemts likumprojekts "Grozījumi Dabas resursu nodokļa likums" un palielinās Dabas resursu nodokli, tas minimāli ietekmēs Jums sadzīves atkritumu savākšanas maksu. 

  Šobrīd Vilpulkas pagastā nav pieejams pakalpojums "EKO soma", tāpēc pārstrādei derīgos materiālus (papīru, metālu, plastmasu, stiklu, neizjauktu sadzīves tehniku) varat bez maksas nodot sev tuvākajā EKO laukumā Rūjienā, Ternejas ielā 12 (http://zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte).

 • sakiet ludzu ka es varu dabut konteineru ja es nosledzu ligumu?

  Labdien!

  Konteiners Jums tiks piegādāts viena mēneša laikā no līguma parakstīšanas. Precīzāku informāciju varat noskaidrot, sazinoties ar ZAAO Klientu apkalpošanas nodaļu t.64281250 (sazvanot Zvanu centru, spiediet taustiņu 4).

 • Labdien ! Atkritumos vēlos nodot dīvānu no privātmājas. Vai lūdzu Jūsu darbinieki varētu palīdzēt no mājas iznest dīvānu ? Par dīvāna iznešanu es veiktu papildus samaksu. Paldies

  Labdien!

  ZAAO piedāvā lielgabarīta atkritumu savākšanu no privātīpašumiem, bet priekšmetam jābūt novietotam mājas ārpusē, brīvi pieejamā vietā. Šis ir maksas pakalojums - 29,65 EUR par m3. Diemžēl nevaram nodrošināt priekšmeta iznešanu no mājvietas.

 • Labdien! Vai Eko laukumos var nodot vecās padomju sekcijas?

  Labdien!

  EKO laukumos mēbeles pieņem par samaksu kā lielgabarīta atkritumus. Lai noskaidrotu tuvāko EKO laukumu, kurā ir nodrošināts šis pakalpojums, lūgums skatīt interaktīvo šķirošanas sistēmas karti http://zaao.lv/privatpersonam/eko_karte vai zvanīt uz ZAAO biroju 64281250.

 • Sakiet lūdzu, cik liels tilpums ir ekosomai.

  Labdien!

  EKO somas tilpums ir 35 līdz 40 litri.

 • Labdien! Vai šogad arī var aizvest un nodot pa brīvu koku lapas un ozolzīles?

  Labdien!

  Zaļo atkritumu akcijas šobrīd notiek Valmierā un Cēsīs. Abu pilsētu abos EKO laukumos zaļos atkritumus šobrīd pieņem bez maksas. Vairāk par akcijām skatīt zaao.lv sadaļā Jaunumi.

 • Labdien! Dzīvoju pirmā stāvā (Cēsis) un mums pie balkona augšās piestiprināts satelīta šķīvis ( no iepriekšējiem saimniekiem) . Vai ir iespējams to demontēt un aizvēst ? cik tas maksā? Kristīne

  Labdien!

  SIA ZAAO neveic demontāžas pakalpojumus, satelīta šķīvja demontāža jums jāveic pašiem. Ir svarīgi zināt satelīta šķīvja materiālu - ja tas ir no metāla, tad tam ir iespējama bezmaksas savākšana, piesakot pa tālr.26132288, ja satelīta šķīvis ir no plastikāta, tad tas ir lielgabarīta atkritums, kuru savācam par maksu - 29,65 EUR par m3 (atkarībā no šķīvja izmēriem, jūsu izmaksas par viena satelīta šķīvja savākšanu būtu aptuveni 3 līdz 5 EUR) - lielgabarīta atkritumu savākšana jāpiesaka pa tālr.29225862.

 • sveiki ! veslejos uzzinat ko man darit ja es velos izvakt dzivokli kur kadreiz dzivoja citi cilveki un tagad esmu ipasniece un velos attirit no visam lietam tas ir daudzuma. No visadiem kramiem drebem un vel viskautka . ja velos pasutit lielu konteineri kur man versties ? un vai es saja konteineri varu mest visu kas pagadas ??

  Labdien!

  Jums lētākas izmaksas būs, ja esat gatava no radītā atkritumu daudzuma atdalīt pārstrādei derīgo. Plastmasu, metālu, papīru, stikla pudeles un burkas ir iespējams izmest EKO punktos vai bez maksas nodot EKO laukumos. EKO laukumos bez maksas var nodot arī neizjauktu nolietoto elektrotehniku. Pārējo atkritumu savākšanai varat pasūtīt lielizmēra konteineru, sazinoties ar Nestandarta atkritumu savākšanas nodaļu t.29225862.

 • Labdien! Kāda būtu summa par konteineru sabojāsanu vai ieplīšanu 240 l konteineram?

  Labdien! Lūgums sazināties ar Klientu apkalpošanas daļu, lai pārrunātu situācijas risinājumu. ZAAO speciālisties risinājuma ieteikšanai nepieciešams zināt konteinera iepriekšējās lietošanas ilgumu - konteinera nolietojumu, pirms bojājuma rašanās. Tālr.64281250 (sazvanot Zvanu centru, spiest taustiņu Nr.4)

 • Labdien. Esmu iegādājusies dzīvokli 4-dzīvokļu mājā. Vēl neesam īsti ievākušies, bet pašvaldība jau draud ar sodu par to , ka nav atkritumu konteinera. Lieta tāda kā šajā mājā nekad atkr.kont. nav bijis un šeit dzīvo maznodrošinātie un viņi nekad konteineru nebūs spējīgi atmaksāt. Kā man rīkoties? Vai viens no variantiem man būtu iegādāties maisus atkritumiem? Paldies, par atbildi.

  Labdien!

  Lai sniegtu Jums atbildi par ērtāko veidu, kā apsaimniekot atkritumus, mums jāzina informācija par mājas apsaimniekotāju un novadu, kurā dzīvojat. Lūgums telefoniski sazināties ar ZAAO Klientu apkalpošanas nodaļu t.64281250 (sazvanot Zvanu centru spiest taustiņu 4).

 • Sakrājušies ļoti daudz plasmas puķu podi no pirktiem stādiem. Vai var tos nodot kādā vietā kur tos atkal izlietotu?

  Labdien!

  Diemžēl puķu podiem šobrīd nav atrastas pārstrādes iespējas, tāpēc ZAAO tos savāc kā nešķirotus sadzīves atkritumus.

 • Labdien, mainot dzīvesvietu ir radusies nepieciešamība atbrīvoties no dažādām lietām, kas netiek lietotas un ir "uz ārā mešanu" - divi 200l miskastes maisi ar dažādiem atkritumiem - vecām elektroiekārtām, plastikāta izstrādājumiem, kabeļiem, vadiem, tekstila izstrādājumiem, papīra un kartona izstrādājumiem un tml. ne-bioloģiskiem atkritumiem. Sakiet, kur iespējams ir aizvest un nodod šos atkritumus un kāda ir cena? Paldies!

  Labdien!

  Jums izdevīgāk izmaksu ziņā, ja Jūs maisu saturu sadalāt pārtsrādei derīgos materiālos un sadzīves atkritumos. Pārstrādei der neizjaukta nolietota sadzīves elektrotehnika, papīrs un kartons - šos atkritumu veidus bez maksas varat nodot ZAAO EKO laukumos, papīru un kartonu var izmest arī publiskajos EKO punktos (adreses: http://zaao.lv/lv/privatpersonam/interaktiva_karte ). Pārējie Jūsu minētie ir sadzīves atkritumi (plastikāta izstrādājumi, kabeļi, vadi, tekstila izstrādājumi), kuri jāmet Jūsu sadzīves atkritumu konteinerā. Ja dēļ papildus atkritumu daudzuma ir nepieciešama papildus konteinera tukšošanas reize, lūgums sazināties ar ZAAO Klientu apkalpošanas daļu t.64281250.

 • Labdien! Personīgām vajadzībām (nelielam elektronikas studiju projektam) nepieciešama nolietota/veca datortehnika. Vai kādā no Jūsu utilizācijas punktiem (Rīgas vai Limbažu apkārtnē) nebūtu iespējams paskatīties un kaut ko iegūt? Galvenokārt tiek meklētas datordaļas kā mātesplates, operatīvā atmiņa un barošanas bloki, taču der arī viss pārējais.

  Labdien!

  ZAAO no klientiem pieņem neizjauktu nolietoto sadzīves elektrotehniku un neizjauktu tālāk nodod saviem sadarbības partneriem pārstradei. Nolietotas sadzīves elektrotehnikas detaļas nonāk sadzīves atkritumu konteineros. Nevarēsim palīdzēt Jums detaļu iegūšanā studiju projektam.

 • Kur var likt vecās siltumnīcas plēves?

  Labdien!

  Siltumnīcas plēves bez maksas pieņem visos ZAAO EKO laukumos. Adreses un darba laiki šeit http://zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte

 • Sveicināti! Mums ir vēlme atbrīvoties no dažām vecām mēbelēm lauku mājā Salacgrīvas novadā. Uz kurieni ir tuvākā vieta, kur tās var nogādāt?

  Labdien!

  Mēbeles kā lielgabarīta atkritumus varat nodot Salacgrīvas EKO laukumā Viļņu ielā 18 pa 18.01 eiro par m3 (tai skaitā 21% PVN). Varam arī braukt pakaļ mēbelēm pēc telefoniska pieteikuma pa tālr. 29225862, tad samaksa ir 29.65 eiro par m3 (tai skaitā 21% PVN).

   

 • Sveicināti! Kas ir nepieciešams darīt, lai daudzdzīvokļu māju pagalmā Valmierā ierīkotu pazemes atkritumu konteineru laukumu, kas to finansē un kas veic ierīkošanu? Jau iepriekš paldies par atbildi!

  Labdien!

  Pirmais solis pazemes konteineru laukumu ierīkošanas projektā ir, ka mājas iedzīvotāji saprot, ka viņi vēlētos pazemes konteineru laukumu, tālāk mājas apsaimniekotājs vēršas pie SIA ZAAO ar iesniegumu propjekta ieceres izvērtēšanai.

   

 • Sveicināti ZAAO! Nekur neatrodu informāciju par līguma notiekumiem, izvešanas biežumu un iespējam. Vai ir iespējams variēt izvešanas biežumu un tātad arī samaksu par pakalpojumu? Gribētu iepazīties ar klientiem dotajām iespejām vēl pirms es dodos uz biroju līgumu parakstīt, lai varētu rast sev vispiemērotako variantu. Protams- redzu un lasu, ka 240L konteiners 2,85€- vai tas ir par mēnesi, vai 2 mēšiem, vai par vienu reizi? Un cik reizess mēnesī?

  Labdien!

  Ikvienam klientam ir iespējas izvēlēties cik bieži tiek tukšots sadzīves atkritumu konteiners. Slēdzot līgumu tiek sastādīts kalendārs, kurā tiek atzīmēts, kurā mēnesī nepieciešams izvest atkritumus vairākas reizes, kurā mēnesī tādas vajadzības nav vispār. Kopējo konteinera tukšošanas biežumu gadā nosaka katras pašvaldības izdotie Saistošie noteikumi, vidēji tie paredz 6 tukšošanas reizes gadā. Maksa tiek noteikta par katru konteinera tukšošanas reizi, to varat aplūkot pie sadzīves atkritumu tarifiem zaao.lv/lv/privatpersonam/sadzives_atkritumu_tarifi Jūsu minētie 2.85 eiro ir maksa par pirmreizējo konteinera piegādi jaunam klientam pēc līguma noslēgšanas.

 • Sveiki. Interesē tāda lieta. Vajag vecu ledusskapi aizvest prom no dzīvokļa uz utalizāciju. Dzīvoklis atrodas Priekuļos un ceturtajā stāvā. Leduskapi nonest lejā nav iespējam, tādēļ būs nepieciešami krāvēji. Viss tas pasākums būs uz novembra sākumu. Cik tas maksās un uz kuriene vērsties, kad tad būs nepieciešams?

  Labdien!

  Ledusskapi varam no Jums paņemt bez maksas, neatkarīgi no tā, kurā stāvā atrodas Jūsu dzīvoklis. Pakalpojumu lūgums pieteikt pa tālr.26132288.

 • Labdien, vairāku gadu garumā ir uzkrājušies bojāti auto priekšējie stikli. Kur tos var nodot? Paldies par atbildi. Veronika, Smiltenē

  Labdien!

  Auto stikli pie maza apjoma ir ievietojami sadzīves atkritumu konteinerā. Ja apjoms ir liels, auto stikli jānodod EKO laukumā kā lielgabarīta atkritumi (EKO laukums Smiltenē atrodas Limbažu ielā 8) vai jāpiesaka lielgabarīta atkritumu izvešana ar ZAAO transportu, zvanot 29225862. Maksa par lielgabarīta atkritumu savākšanu no mājsaimniecības adreses ir 29.65 eiro par m3 (tai skaitā 21% PVN), EKO laukumā lielgabarīta atkritumus pieņem par 18.01 eiro par m3 (tai skaitā 21% PVN).

 • Labdien! Sakiet, lūdzu, kur ir jāizmet nagu lakas, kuras vairs nav nepieciešamas lietošanā? Ar cieņu, Ilva.

  Labdien, Ilva!

  Nagu lakas pudelītes ir jāizmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Vai ir iespeja dabut kadu konteineri vai maisu prieks siltumnicas stikliem

  Labdien!

  Siltumnīcas stiklu savākšanai ir pieejami gan konteineri, gan lielizmēra jeb big-bag maisi. Lai ieteiktu Jums ērtāko stiklu savākšanas veidu, mums jāzina aptuvenais stiklu apjoms un Jūsu atrašanās vieta. Lūgums sazināties ar ZAAO Nestandarta atkritumu savākšanas nodaļu pa tālr.29225862.

 • Kādu un cik lielu mums var piedāvāt konteineru,daudzdzīvokļu mājai,un cik tas maksā

  Labdien!

  Lūgums sazināties ar Nestandarta atkritumu savākšanas nodaļu pa tālr.29225862. Nepieciešams zināt Jūsu adresi, iespējamo lielgabarīta atkritumu daudzumu, konteinera tukšošanas biežumu, lai varam ieteikt Jums izdevīgākā konteinera tilpumu.

 • Ja noliktu ceļa malā dīvānu, bez konteinera, vai to aizvestu un cik tas izmaksātu? Cēsīs.

  Labdien! Dīvāna izvešanu no mājsaimniecības adreses jāpiesaka pa tālr.29225862. Maksa par lielgabarīta atkritumu savākšanu ir 29.65 eiro par m3 (tai skaitā 21% PVN). Ja Jums ir transports, varat nogādāt dīvānu Cēsu EKO laukumā Lapsu ielā 19, tur dīvānu pieņems par 18.01 eiro par m3 (tai skaitā 21% PVN).

 • Kur var nodot veco duškabīni un stiklus ( izjauktā veidā). Duškabīne ir no stiklašķiedras materiāla. Eko laukumā Alojā nevēlas ņemt pretī.

  Labdien!

  Jūsu minētā duškabīne ir lielgabarīta atkritums, kuras savākšanu no Jūsu adreses jāpiesaka pa tālr.29225862.

 • Labdien! Vai veikt izmaiņas līgumā (pieteikt lielāku konteineri) var arī internetā vai tikai uz vietas birojā?

  Labdien!

  Veikt izmaiņas līgumā var zvanot uz biroju tālr. nr. 64281250, rakstot pieteikumu uz e-pastu zaao@zaao.lv, apmeklējot biroju Valmierā vai EKO laukumus - birojus Cēsīs, Limbažos, Saulkrastos, Balvos.

 • Labdien.Mājās tīrot noliktavu(šķūni) ir sakrājušā visādas lietas, sākot ar dažādiem vadiem, dažādi plastmasi(gan mazi nezināmi, gan lieli),vecas mūzikas kasetes,flīzēm,drēbes,veca elektronika,bojāta elektronika u.t.t. Gadiem stāvējušas lietas.Vai ir iespējam to visu kaut kur nodot? Vai arī pasūtīt kàdu konteineru vai maisus? Pašiem ir mazis konteineris, bet tas tā vien kā ikdienas atkritumiem.Esam Valkas nov. Paldies.

  Labdien!

  Jums visizdevīgāk ir iepazīties ar EKO laukumā nododamajām lietām, tās nošķirot. Jums vistuvākais ir EKO laukums Valkā, Austras ielā 10 http://zaao.lv/privatpersonam/eko_karte. Vairākus Jūsu minētos materiālus EKO laukumā pieņem bez maksas. Neizjauktai nolietotai sadzīves elektrotehnikai varam aizbraukt pakaļ bez maksas (tālrunis pieteikumam 26132288). Būvgružu, nestandarta atkritumu savākšanu jāpiesaka savākšanai ar konteineru vai no kaudzes pa tālr. 29225862. 

 • Kur Valmierā var izmest veco gultu un garus koka gabalus ?

  Labdien!

  Veco gultu un garus koka gabalus iespējams nodot Valmierā, ZAAO EKO laukumā, Dzelzceļa ielā 5.  Maksa par  lielgabarīta atkritumu nodošanu EKO laukumā EUR 18.00  t.sk. 21% PVN par 1 m3.

 • Kā var atbrīvoties no dīvāna un skapja? Cik tas maksā?

  Labdien!

  Dīvānu un skapi iespējams nodot ZAAO EKO laukumā, cena par nodošanu EKO laukumā EUR 18.00  t.sk. 21% PVN par 1 m3.   Lielgabarītu atkritumu savākšanu adresē var pieteikt,  zvanot pa tālr: 6 42 81250 un spiežot taustiņu 3. Sev tuvāko EKO laukumu, kurā iespējams nodot lielgabarīta atkritumus, meklējiet šeit: http://zaao.lv/privatpersonam/eko_karte

   

   

 • Sveiki! Vai pastāv iespēja, ka mēs paši Jums piegādasim nolietoto bituma jumtu- 20 lapas 2m*1 m. Mēs atrodamies Saulkrastos. Cik tas maksās un vai to ir iespējams izdarīt arī brīvdienās? Jaukas brīvdienas vēlot, Ilona :)

  Labdien, Ilona!

  Nolietoto jumtu varat nodot Saulkrastu EKO laukumā, Rīgas ielā 96a. Cena par lielgabarīta atkritumiem EUR 18.00  t.sk. 21% PVN par 1 m3, celtniecības atkritumi EUR 18.00  t.sk.  21% PVN par 1 m3.

  EKO laukums sestdienā ir atvērts no 10:00 līdz 18:00, svētdienās slēgts! Vairāk informācijas šeit: http://zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte

   

   

   

 • sveiki! interesē cik ilgā laikā pēc līguma slēgšanas zaao piegāda atkritumu konteineri?

  Labdien! Konteineri tiek piegādāti pēc konkrēta grafika. Par savu adresi lūdzu interesējaties ZAAO Klientu apkalpošanas daļā pa tālr.64281250 (sazvanot Zvanu centru spiest taustiņu Nr.4)

 • Labdien! Gribēju vaicāt ,kas atbild par kārtības uzturēšanu Cēsīs,L.Kalēju 5pie atkritumu konteineriem.Cik zinam,tad ir norīkots cilvēks, kas it kā uztur kārtību..Vai darba pienākumos ietilpst tikai brugētā laukumiņa noslaucīšana,vai arī kārtības uzturēšana visā teritorijā ,dzīvžogu ieskaitot..Diemžēl pēc krūmu pārstādīšanas un melnzemes atvešanas ir ievazāta nezāles sērga ,kas drīz pāraugs esošos krūmus.Skats patiešām nav labs,kā arī nevēlamies ,ka šī nezāle tiek ievazāta blakus esošajā laukumā.Blakus esošo zaļo laukumiņu esam nopļāvusi.Par krūmu apgriešanu arī taču kādam būtu jāatbild ? Vai varam sagaidīt ātru risinājumu tuvākajā laika,lai nebūtu iemesls aplīgot .:)

  Labdien!

  SIA ZAAO algotā sētnieka uzdevums ir uzturēt kārtību konteineru laukumā, savācot pie konteineriem izmestus vai nokritušus atkritumus. Par tuvējās apkārtnes sakopšanas atbildīgajām personām lūgums interesēties pašvaldībā.

 • Kurās dienās tiek iztukšoti sadzīves atkritumu konteineri Saulkrastos?

  Labdien!

  Katram klientam konteineri tiek tukšoti atbilstoši līgumā norādītajam grafikam.

 • Sveiki, Vēlētos izmest vairākus vecus dīvānus un citus lielgabarīta atkritumus no Ogres novada, Suntažu pagasta. Kur un kā to ir iespējams izdarīt? Vai ir iespēja, ka kāda mašīna tos savāc, vai jāved pašiem?

  Labdien! SIA ZAAO nesniedz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ogres novadā. Par savu atkritumu apsaimniekotāju interesējieties pašvaldībā.

 • Labdien,nepieciešama atkritumu savākšana vaaaras periodā!! Interesētu cik varētu būt maksa vienreiz nedēļā un cik maksātu vienreiz divās nedēļās,paldies jau iepriekš P.S. Iet runa par saulkrastu nov.apmēram kooperatīvs rozes

  Labdien! 

  Šajā situācijā nezinām precīzu Jūsu adresi, tāpēc lūdzam zvanīt pa tālr: 6 42 81250, spiežot taustiņu 4, vai  doties uz Eko laukumu - biroju  Saulkrastos, Rīgas ielā 96a, lai uzzinātu par līguma slēgšanas un atkritumu izvešanas iespējām. 

 • Sveicināti! Sakiet lūdzu, vai lielajā sadzīves atkritumu konteinerī kopā ar sadzīves atkritumiem var izmest makulatūru un koku zarus?

  Labdien! Makulatūra ir otrreizējai pārstrādei derīgs materiāls, kurš jānodod EKO laukumos vai jāizmet EKO punktos atrodošajos konteineros, to nekādā gadījumā nav jāmet sadzīves atkritumu konteinerā. Koka zari ir zaļie atkritumi, kurus iespējams nodot vairākos EKO laukumos. Konkrēta EKO laukuma piedāvātos pakalpojumus un darba laikus Jūs varat noskaidrot ZAAO mājas lapā sadaļā Šķirotu atkritumu savākšana vai zvanot 64281250.

 • Vai iespējams atbrīvoties no daudzu gadu laikā sakrātām vecam, nelietojamām drēbēm( lielos apmēros )un dažādiem papīriem, žurnāliem un plastmasas un cita materiāla rotaļlietām un sadzīvē izmantotām lietām. Atrodas Cēsu pusē.

  Labdien!

  Papīrs, žurnāli, metāls un vairāki plastmasas veidi ir pārstrādājami, tos bez maksas varat nogādāt EKO laukumos, Cēsīs tie atrodas Lapsu ielā 19 un Bērzaines ielā 31. Sadzīves elektrotehniku arī bez maksas var nodot EKO laukumos, lieliem priekšmetiem bez maksas braucam pakaļ uz mājsaimniecību. Drēbes un rotaļlietas ir sadzīves atkritumi, kuri jāliek sadzīves atkritumu konteinerā, ja adresē vēl nav līguma, tas ir jānoslēdz, sazinoties ar ZAAO. Ja vēlaties vienā reizē atbrīvoties no liela apjoma liela izmēra atkritumiem, iesakām big-bag 1100 l maisu, kuru var saņemt Cēsīs, Lapsu ielā 19, pēc tā pakaļ pēc pieteikuma uz jūsu adresi ieradīsies ZAAO speciālā atkritumu savācējmašīna. Konsultācijas varat saņemt uz vietas Cēsu EKO laukumā - birojā vai zvanot uz Valmieras biroja tālruni 64281250.

 • Kā var pieteikt lielaku atkritumu tvertni ja iepriekseja lielas par mazu.

  Labdien!

  Klientiem tiek piedāvāti 240 l un 1100 l konteineri. Par konteineru maiņu vai atkritumu konteinera tukšošanas grafika maiņu lūgums sazināties ar Klientu apkalpošanas daļu. Tālr.64281250

 • Kā var pieteikt lielaku atkritumu tvertni ja iepriekseja lielas par mazu.
 • Kur nodot 50 l plastmasas pudeli ar nederīgu oksolu{pernicu}?

  Labdien!

  Par ķīmisku un bīstamu vielu savākšanu lūgums interesēties SIA "BAO", SIA "ZAAO" šādu atkritumu savākšanas atļaujas nav.

 • Vai ir iespējams uzzināt valmieras eko laukuma numuru ?

  Labdien!

  Uz jautājumiem par EKO laukumiem Jums atbildēs, ja zvanīsiet uz biroja centrālo tālruni 64281250 un spiedīsiet taustiņu 5  -informācija par šķiroto atkritumu savākšanu un nodošanu.

 • Labdien! lūdzu palīdziet iegūt priekšstatu par situāciju! Viens man pazīstams cilvēks strādā Rīga! Viņiem pec darbadienas paliek atkritumi . Viņu darba vietā un tas apkārtnē nav piemerotas vietas lai izmest atkritumus. Un darba dēvejs par to nedomā. Atkritumus nav kur likt. Vienu dienu viņi nodomāja sadedzināt tos mazā krāsnī. Pēc četrām stundām atbrauca cilvēki, kuri apgalvoja ka viņi piesārņo apkārtni jo dumi no šiem atkritumiem ir indīgi... Kadas problēmas viņus gaida ???

  Labdien! Atkritumu dedzināšana tiešām ir bīstama gan cilvēkam, gan videi. Plašāk varat lasīt rakstā: http://zaao.lv/lv/zinas/atkritumu-dedzinasana-inde-cilvekus-un-dabu Par situāciju, kad nav pieejams atkritumu konteiners, ir jāziņo attiecīgajai pašvaldībai, jo tiek pārkāpti pašvaldības saistošie noteikumi. Pašvaldības atbildīgie darbinieki parasti risina situāciju, brīdinot nama īpašnieku par nepieciešamību noslēgt līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju un gadījumā, ja līgums netiek slēgts, tiek piemērots administrativais sods.

 • labdien. Kur es varu atrast to konteineru karti ?

  Labdien! Interaktīvā šķirošanas sistēmas karte atrodas www.zaao.lv sadaļā PAKALPOJUMI PRIVĀTPERSONĀM -> ŠĶIROTO ATKRITUMU SAVĀKŠANA -> INTERAKTĪVĀ ŠĶIROŠANAS SISTĒMAS KARTE http://zaao.lv/lv/privatpersonam/interaktiva_karte

 • Vai lielgabarīta atkritumu konteinerā (kas tiks uzstādīts akcijas laikā) drīkst izmest autoriepas?

  Labdien! Riepas nav lielgabarīta atkritumi, tās klasificējas kā bīstamie atkritumi un tās bez maksas var nodot EKO laukumos - privātpersonas līdz 4 riepas gadā. Par tuvāko EKO laukumu interesējaties zvanot t.64281250 vai ielūkojaties kartē http://zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte

 • Jautājums ir sekojošs, ja es plēvi, plastmasu, kartonu nemetu savā konteinerā, bet vācu un vedu uz EKO laukumu, vai ir iespējama kāda atlaide manam rēķinam. Ko tādu netīšām dzirdēju(taloniņi, zīmodziņi). Paldies.

  Labdien!

  Jā, EKO laukumos piedāvājam Atlaižu karti. Atnes uz EKO laukumu katru reizi jebkura veida otrreizējās izejvielas (makulatūru, kartonu, stiklu, plēvi, PET pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas iepakojumu, dzērienu pakas, metālu) kopā ne mazāk kā 0.25 m3, par ko atlaižu kartē saņem 1 zīmogu. Sakrāj 10 zīmogus un saņem 2.85 eiro atlaidi savam rēķinam par sadzīves atkritumu izvešanu (attiecas gan uz privātmājām, gan uz dzīvokļiem).

 • Atkritumu Savākšanu.

  Labdien! Ja interesējaties par nolietotas elektrotehnikas nodošanu, šobrīd notiek akcija - "EKO ZVANS". Pēc telefoniska pieteikuma aizbrauksim bez maksas pēc jūsu nolietotās datortehnikas, televizora, ledusskapja, plīts, veļas mašīna un tmdz. http://zaao.lv/lv/zinas/tira-vide-ir-viena-zvana-attaluma Tālr. 29221847

 • Labdien, Jautājums, kur ir iespējams nodot makulatūru, vai arī rīkojat konteinerus novietni noteiktās vietās?

  Labdien!

  ZAAO darbības teritorijā atrodas simtiem EKO punktu, kuros ir konteiners papīram, PET pudelēm, metālam, polietilēnam (blakus arī konteiners pudeļu un burku stiklam). Mūsu darbības teritorijā atrodas arī 20 EKO laukumi, kuros bez maksas var nodot makulatūru. Konteineru atrašanās vietas var uzzināt interaktīvajā kartē http://zaao.lv/lv/privatpersonam/interaktiva_karte vai zvanot uz biroju pa tālr.64281250.

 • Labdien! Vēlējāmies uzzināt , kur Valmierā var nogādāt vecu gultu , matraci ar izmēriem 180 * 200 ?

  Labdien! 

  Gultu un citus lielgabarīta atkritumus var nogādāt Valmierā, Dzelzceļa ielā 5 - EKO laukumā. Lielgabarīta atkritumus pieņem par EUR 14,88 + PVN par 1m3.

 • Labdien! Remontējot dzīvokli Smiltenes apkārtnē, rodas dažādi būvgruži (vecās tapetes, grīdas segumi, u.t.t). Kur un kādā veidā ir iespējams šos būvgružus nodot, neizmantojot sadzīves atkritumu konteinerus? Paldies!

  Labdien!

  Būvgružus varat nogādāt Smiltenes EKO laukumā Limbažu ielā 8 vai arī pieteikt to savākšanu sava dzīvokļa adresē. Šis ir maksas pakalpojums. Konsultācijas pa tālr. 27330054

 • Labrīt. Vēlējos zināt cik izmaksā būvgružu un stiklu izvešana? Ir liela kaudze ar siferiem un betoniem un ķieģeļiem. Mazliet ir apgrūtināta iebraukšana!! Cēsu novada vaives pagasta!! Paldies gaidīšu jūsu atbildi

  Labdien!

  Piedāvājam šķirotu būvgružu, jauktu būvgružu un azbestu saturošu būvgružu savākšanu. Cena atkarīga no būvgružu veida, kā arī savākšanas veida. Lūgums par pakalpojuma sniegšanu konsultēties telefoniski 29225862.

 • Labdien! Vai maizes un citu pārtikas produktu iepakojuma maisiņus var ievietot šķiroto atkritumu konteineros?

  Labdien!

  Iepirkumu un maizes maisiņus, kā arī citus maisiņus, ja tie nav bijis tiešā saskarē ar pārtiku, var ievietot šķiroto atkritumu konteineros.

 • Labdien. Sakiet vai dārza trimeri ir iespējams nodot Eco laukumā Līgatnē? Vai tādu pieņems.

  Labdien!

  EKO laukumā Līgatnē ir iespējams nodot dārza trimmeri. Šāda veida priekšmetus pieņem bez maksas.

 • Labdien.Sulkrastu lauku teretorijā , no vasarnicas, gribam nodot daudz grāmatas. Kādi ir jūsu piedāvātie varianti, izmaksas.

  Labdien!

  Grāmatas ir materiāls, kas der otrreizējai pārstrādei, tās var nodot bez maksas publiskajos EKO punktos izvietotajos šķirošanas konteineros vai EKO laukumā Saulkrastos, Rīgas ielā 96a. Lielam materiāla apjomam varam aizbraukt arī pakaļ uz jūsu mājsaimniecību, iepriekš vienojoties par pakalpojuma sniegšanas datumu. Konsultācijām un pieteikumiem tālr. 26132288

 • Labdien, Vai Jūs savācat elektriskos atkritumus no mājām? vai tas ir maksas pakalpojums un vai tas ir pieejams visas pilsētās?

  Labdien!

  Nolietotu, neizjauktu sadzīves elektrotehniku BEZ MAKSAS savācam arī no klienta norādītās adreses, pēc iepriekšēja pieteikuma, vienojoties par pakalpojuma sniegšanas dienu. Pieteikumiem tālr.26132288. Pakalpojums tiek sniegts SIA ZAAO darbības teritorijā

 • Labdien,vai jus braucat savakt ari vecas nolietotas gazesplitis,un cik tas maksa?

  Labdien!

  Gāzes plītis SIA ZAAO savāc bez maksas pēc iepriekšēja pieteikuma. Pieteikumiem - zaao@zaao.lv vai tālr.26132288

 • Ko drīkst mest lielgabarīta atkritumu konteinerā (16 m3), vai tualetes podu drīkst? Paldies.

  Labdien!

  Lielgabarīta atkritumi ir mēbeles, matrači, paklāji, izjauktas elektrotehnikas ierīces, metāllūžņi un citi lielāki sadzīves priekšmeti, ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Lielgabarīta atkritumi nav nešķiroti sadzīves atkritumi, būvgruži un šīferis. Nolietotu santehniku var mest lielgabarīta atkritumu konteinerā.

 • Labdien.Vai atkrituma tvertnes jānoliek turpat kur paņēma Jūsu darbinieki.Konkrēti šodien 19. martā pie mājas Briežu ielā 14a,Cēsīs atkrituma tvertne tika iztukšota un atstāta uz ielas braucamās daļas.Sniegs vai kādi citi šķēršļi netraucēja nolikt tvertni kur paņēma.Man kā īpašniekam tomēr jāatbild par šo tvertni ja viņa pazudīs.Ja mēs būtu izbraukuši uz ilgāku laiku, tā arī viņa stāvētu uz braucamās daļas.Parasti viss ir kārtībā.Paldies.

  Labdien!

  Līgumā ir noteikts, ka "240 l plastmasas konteiners savākšanas dienā jānovieto piebraucamā ceļa malā, brīvi pieejamā vietā, ne tālāk kā piecus metrus no ceļa viduslīnijas, un bez slēgtām sētām/vārtiem starp ielu un konteineru". Ja mājas saimniekam kādu iemeslu dēļ konteineru nav iespējams novietot piebraucamā ceļa malā, var pieteikt papildus maksas pakalpojumu par konteinera izvilkšanu. Jāsazinās ar SIA ZAAO Loģistikas nodaļu pa tālr. 64281250, sazvanot Zvanu centru jāspiež taustiņš Nr. 1.

   

 • Labdien! Velos uzzinat par konteinera papildus izvesanu. nosutot sms par papildus konteinera izvesanu , kura diena man janorada? vai ari ir kada noteikta diena kad tiek izvesti konkretaja novada centra?

  Labdien!

  Ērtāk izrunāt papildus izvešanas iespējas ir telefoniski, sazinoties ar Loģistikas nodaļu pa tālr.64281250 (sazvanot Zvanu centru spiest taustiņu Nr.1.). Konteineru tukšošana katrā novadā notiek noteiktās dienās, pēc plānota grafika.

 • Saulkrastu novadā šonedēļ nav izvesti šķiroto atkritumu konteineri, visi pārpildīti.

  Labdien!

  Saulkrastu iepakojuma konteineri pēc līgumā paredzētā grafika tika tukšoti 29.februārī, nākamā tukšošanas diena - 7.marts. Līgumslēdzējam ir iespēja mainīt konteineru tukšošanas grafiku, piesakot biežāku vai retāku konteineru tukšošanas biežumu. Par nepieciešamām izmaiņām konkrētās konteineru atrašanās adresēs lūgums sazināties ar ZAAO Šķiroto atkritumu savākšanas daļu pa tālr. 64281250, sazvanot Zvanu centru spiest taustiņu Nr.5.

 • Šobrīd mums ir 240 l konteiners. vai ir iespēja apmainīt pret lielāku un kā tas izdarāms?

  Labdien!

  Klientiem piedāvājam arī 1100 l konteinerus. Lūgums sazināties ar Klientu apkalpošanas daļu, lai vienotos par konteineru maiņu un vēlamo konteinera tukšošanas grafiku. Tālr. 64281250, sazvanot Zvanu centru, spiest taustiņu NR4.

 • Vai ir iespējams atsūtīt rēķinu uz e-pastu?

  Labdien! Rēķinu varam aizsūtīt uz e-pastu. Lūdzu sazināties ar biroju pa tālr.64281250 un nosauciet savu adresi vai līguma numuru. Iesakām lietot arī klientu sistēmu ZAAO mājas lapā, kur norēķinu dati ir pieejami elektroniski klientiem.zaao.lv

 • Labdien, vai ir iespējams izvietot 240l konteineru mazdārziņu rajonā Dārzciemā pie Limbažiem - vai atkritumu mašīnai ir iespējams iebraukt šaurajos dārziņu celiņos vai varbūt iespējams tā, ka konteinera izvešanas dienā izstumju konteineru uz galvenās ielas?

  Labdien! Mazdārziņu rajonos piedāvājam atkritumu savākšanu ar 240l konteineriem vai 100l maisiem. Lai izvērtētu piemērotāko pakalpojuma sniegšanas veidu, nepieciešams zināt precīzu jūsu adresi. Lūgums sazināties ar Loģistikas nodaļu pa tālr.64281250 (sazvanot Zvanu centru spiest tauistiņu Nr.1)

 • Cik maksā dīvāna izvešana no Teikas Rīgā (tā sauktā "grāmatiņa")?

  Labdien, Laura!

  SIA ZAAO nesniedz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā. Lai noskaidrotu savu atkritumu apsaimniekotāju, jautājiet savā pašvaldībā.

 • Labdien! Vēlos noskaidrot, vai šķiroto atkritumu konteineros drīkst mest tīrus krējuma, kausētā siera, margarīna, saldējuma iepakojumus - plastmasas kārbiņas? Vai EKO laukumā pieņems "padomju laika" eļļas radiatoru?

  Labdien, Aija!

  Krējuma, siera, margarīna, saldējuma iepakojums ir sadzīves atkritumi, kas neder pārstrādei. Eļļas radiatorus pieņem EKO laukumos bez maksas.

 • Labdien! Vai ZAAO sniedz savus pakalpojumus Siguldas novadā?
 • Labdien! Vai ZAAO sniedz savus pakalpojumus Siguldas novadā?

  Labdien, Viktor! SIA ZAAO nesniedz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Siguldas novadā.

 • Labdien, Vēlos uzzināt vai pie jums ir pieejama melnzeme, cik tā maksā un vai pieejama piegāde.

  Labdien, Ieva! SIA ZAAO nav pieejama melnzemes tirdzniecība un piegāde.

 • Sveiki vai pie jums poligona var stradat par skirotaju tads mans jautajums

  Labdien! Par darba iespējām SIA ZAAO lūgums sazināties ar Personāla daļas vadītāju, rakstot uz e-pastu silvija.vilcane@zaao.lv. Vēstulē jānorāda vēlamā darba joma un jāpievieno CV.

 • Labdien! Vēlētos atbrīvoties no veca dīvāna. Dzīvoju Valmierā. Cik maksātu pakalpojums, kurā ietverta arī dīvāna aizvešana?

  Labdien, Laura!

  Maksa par lielgabarīta atkritumu savākšanu no adreses ir EUR 29.65 ar pvn par 1m3. Dīvānam ir jābūt iznestam no ēkas, piebraucamā vietā. Savākšana pēc iepriekšēja pieteikuma pa tālr. 29225062. Mazākas izmaksas ir pašiem nogādājot dīvānu uz EKO laukumiem. Konsultācijām tālr. 64281250.

   

 • Pirmkart nevaru registreties, kaut gan man ir liguma numurs, otrkart gribu samaksat par nakosgad pakalpojumu, bet ka uz kurieni japarskaita???

  Labdien!

  Ja Klientu sistēmā līdz šim neesat reģistrējies, to iespējams izdarīt ieiejot sadaļā  https://klientiem.zaao.lv/ un spiežot uz pogas Reģistrēties. Ja Jums neizdodas reģistrēšanās, lūgums zvanīt 64281250 (sazvanot zvanu centru spiest taustiņu 2).

  Ja esat saņēmis elektronisku vai drukātu aprēķinu, tad uz tiem ir norādes par kontiem, uz kuriem iespējams veikt pārskaitījumu par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu. Ja gadījumā zinat summu, bet nezinat uz kādu kontu skaitīt, tad maksāšanas rekvizītus atradīsiet zaao.lv mājas lapas sākumlapas pašā apakšā (varat izvēlēties sev izdevīgāko banku no piedāvātajām). Maksājuma mērķī noteikti norādat līguma numuru un/vai citus līgumslēdzēja datus.

 • Labdien ! Esmu jau saņēmusi rēķinu nomaksai par 2016.gadu/summa EUR 28.44/ Vai lūdzu būtu iespējams nomainīt lielo konteineru uz mazāku. Tā kā daudzus atkritumus vedam uz šķirošanas vietu /atbilstošiem konteineriem/, līdz ar to, savu mājas konteineru jau vairākus mēnešus nevaram piepildīt. Tāpēc arī gribētu nomainīt uz mazāku. Vai lūdzu tas ir iespējams un kā notiek konteineru nomaiņa. Vai tiek atvesti uz dzīves vietas adresi ? Neesmu no Valmieras. Paldies

  SIA ZAAO klientiem piedāvā 2 veidu konteinerus - 1100 l un 240 l. Ja izmantojat 1100 l konteineru, tad varam nomainīt uz 240 l konteineru. Konteineru maiņa notiek klienta adresē. Lūgums sazināties ar Klientu apkalpošanas daļu pa tālr. 64281250 (sazvanot centrāli, spiest taustiņu 4).

 • Kur var nodot logu stiklus?

  Labdien! Logu stiklus var nodot EKO laukumos. Tas ir maksas pakalpojums - EUR 14.88 + PVN par 1 m3. 20 EKO laukumu adreses pieejamas šeit

 • Vēlētos kalendāra grafiku 2016.gadam divas reizes mēnesī. Paldies
 • Vai rēķins par 2016, gadu ir izsūtīts, neesmu saņēmusi.

  Labdien!

  Aprēķini 2016.gadam ir sagatavoti un izsūtīti. Elektroniski aprēķini ZAAO klientu sistēmā būs pieejami no 11.decembra. Ja vēlaties noskaidrot situāciju par savu mājsaimniecības adresi, lūgums zvanīt 64281250, jo no šī ieraksta nevaram noteikt, par kuru adresi ir runa.

 • Vai,lūdzu, ir iepriekš jāpiesaka dzeltenā maisa savākšana,ja tas ir izlikts redzamā,piebraucamā vietā,grafikā paredzētā dienā?Paldies.

  Labdien!

  Dzeltenā maisa savākšana ir jāpiesaka pa tālr.64281250, sazvanot Zvanu centru, jāspiež taustiņš Nr. 1.

 • Sveicināti! saņēmu Jūsu ziņu- "Informējam, ka ir veiktas izmaiņas sadzīves atkritumu izvešanas grafikā vai sniegti papildus pakalpojumi. Jūsu aprēķinu iespējams aplūkot - https://klientiem.zaao.lv/aprekins2015.php?id=22523&gads=2015&key=8bdc095893 Jūsu atkritumu izvešanas kalendāru iespējams aplūkot - https://klientiem.zaao.lv/kalendarspdf.php?ligums=415135/3&konteiners=107407&gads=2015&key=eb98349ed6 " Aprēķinā redzams EUR 3.68 par kārtējo konteinera izvešanu 17. novembrī (pakalpojums tiks izmantots, ko arī samaksāju); mans jautājums- kas ir papildus pakalpojums EUR 2.58? Paldies!
 • kur varu saņemt šā gada rēķinu,,,jo esmu to pazaudējusi?
 • Sveiki! Vai ir iespējams nomainīt atkritumu izvešanas dienu izvešanas grafikā? Šobrīd tā ir sestdiena, bet dažādu apsvērumu dēļ, tas mums nav visai ērti. Labāk būtu darbdiena. Vai tas ir iespējams? Un kā to izdarīt? Adrese ir Cēsīs. Paldies! Kristīne

  Labdien, Kristīne!

  Lai uzzinātu par izvešanas grafika maiņas iespējām, lūdzam sazināties ar SIA ZAAO Klientu apkalpošanas daļas specālistiem pa tālruni: 64281250, nospiežot taustiņu NR 4.

 • Labdien.Gribetu pajautat ka varetu sanemt sms uz telefonu par atkritumu izvesanas dienu ja liguma nummurs ir nozaudets maja atrodas Valmiermuiza,Lauku iela 10a. Tel.27877116
 • Labdien. Nepieciešams izvest nolietotu sadzīves tehniku (6 vienības) Līgatnē, vai izvešana notiek arī brīvdienās un kā iespējams pieteikties. Paldies.

  Labdien!

  Par nolietotas sadzīves tehnikas izvešanu lūdzam zvanīt uz ZAAO centrālo tālruni - 64281250 vai nodot to tuvākajā ZAAO EKO laukumā - Augšlīgatnē, Dārza ielā 8. EKO laukums atvērts pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst.16.00 līdz 19.00, piektdienās no plkst.16.00 līdz 18.00, sestdienās no plkst.12.00 līdz16.00, svētdienās - brīvs.

 • Labdien! Vai ir iespēja iznomāt konteineru un atkritumu izvešanu Aizkraukles pagastā?

  Labdien, Signe!

  SIA ZAAO nesniedz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Aizkraukles pagastā. Par sava pagasta atkritumu apsaimniekotāju informāciju jautājiet savā pašvaldībā.

 • Labdien, vēlējos noskaidrot, kāda ir iespēja privātmājai uzlikt mazos atkritumu šķirošanas konteinerus

  Labdien!

  SIA ZAAO privātmāju iedzīvotājiem šķirošanai piedāvā tā saucamos "mīkstos konteinerus" jeb EKO somas. Par EKO somu iegādes iespējām un to tukšošanas grafiku jūsu adresē papildus informāciju varat saņemt ZAAO Šķiroto atkritumu savākšanas daļā pa tālr. 26132288. Par EKO somā ievietojamajiem materiāliem informācija atrodama zaao.lv sadaļā Šķiroto atkritumu savākšana

   

   

 • Man pagalma ir nozageti koka zari.kur es cesis varu tos izmest,un vai tas ir maksas pakalpojums?

  Labdien, Dace!

  Koka zarus varat nogādāt uz EKO laukumu Cēsīs Lapsu ielā 19 vai ZAAO mašīna var braukt tiem pakaļ uz īpašuma adresi. Tas ir maksas pakalpojums, lētāk ir pašiem koka zarus vest uz EKO laukumu. Ja nepieciešams braukt pakaļ, jāvienojas par dienu un jāsaprot iespējamais apjoms, tāpēc lūgums konsultēties Nestandarta atkritumu savākšanas nodaļā pā tālr.29225862.

 • Labdien. Nepieciešams izvest lielu daudzumu sadzīves atkritumu,taču ZAAO transports pie mums nevar iebraukt. Kādus izvešanas variantus varētu piedāvāt.

  Labdien!

  Lūgums sazināties ar ZAAO Klientu apkalpošanas nodaļu pa tālr.64281250 (sazvanot Zvanu centru jāspiež taustiņš 1 un tad atkārtoti taustiņš 1), lai precīzi izrunātu atkritumu veidus, paredzamo apjomu un vienotos par maisu veidu, kādos atkritumus likt un līdz kurienei tos nogādāt.

 • Labdien! Vai ir iespējams noslēgt līgumu pa e-pastu? Kā to izdarīt un kas vajadzīgs?

  Labdien!

  Līgumu var noslēgt elektroniski, Jums jāaizpilda mājas lapā atrodamā pieteikuma forma - zilas krāsas izvēlne, kur rakstīts - PIETEIKT PAKALPOJUMU. Pēc prasītās informācijas aizpildīšanas ar Jums sazināsies ZAAO speciālisti par līguma parakstīšanas procedūru.

 • Labdien mans virs Juris gravelsins saņēma uz telefonu jūsu ziņu mēs gribam informēt kā samaksasim uz 4 septembrī 200772-11366 vīra personas dati
 • Vai ligumu par atkritumu izveshanu var nosleegt iipashnieka radinieks un kaadi dokumenti vajadziigi, lai liigumu vareetu nosleegt? Paldies.

  Labdien!

  Konkrētā gadījuma izskatīšanai un konsultāciju saņemšanai lūgums sazināties ar Klientu apkalpošanas daļu pa tālr.64281250, sazvanot Zvanu centru jāspiež taustiņš 1 un atkārtoti taustiņš 1.

 • Dators, dīvāngulta, skapītis, logu rāmji ar stikliem, koka krēsli. Vai šos Jūs varat aizvākt, kad tas var notikt, cik man būs jāmaksā, neesmu Jūsu klients, man ir tikai līdzdalība daudzdzīvokļu mājas konteinerī. Smiltenes novads, Palsmanes pagasta Vārpas-3. Juris Garsēlis

  Labdien, Juri!

  Lielgabarīta atkritumu savākšana ir maksas pakalpojums, lētāk ir minētos priekšmetus pašam nogādāt Smiltenes EKO laukumā Limbažu ielā 8, bet varam doties arī pakaļ uz Jūsu adresi. Lūdzu sazinieties ar ZAAO Nestandarta atkritumu savākšanas nodaļu pa tālr.27330054, lai izrunātu Jums izdevīgāko veidu, kā nodot minētos lielgabarīta atkritumus.

 • Labdien! Vēlos noskaidrot, ka var tikt vaļā no putoplasta un akmensvates atgriezumiem? Vai nopirkt maisos pa 300 l (100 l ir pamaz!)?Cik maksātu izvešana no Viļakas privātmājas? Ar cieņu Jeļena.

  Labdien! Ir 2 varianti, kā atbrīvoties no putoplasta un akmensvates atgriezumiem Viļakā: Jūs paši varat nogādāt būvgružus uz Balvu EKO laukumu (maksa  ir 18 EUR/m3) vai ZAAO atkritumsavācējmašīna var braukt pakaļ minētajiem būvgružiem (lūgums sazināties pa tālr. 29225862, lai saprastu apjomu un savākšanas veidu - maisi, konteiners, ar kausu).

 • Bieži rodas jautājums, kur likt sadzīves tehnikas iepakojuma putoplastu. Uz putoplasta ir apzīmējums 06 trīstūrainās bultiņās. Vai tādu var mest plastmasas/papīra konteinerā Balvos?

  Labdien! Jūsu minētajam materiālam - putoplastam, šobrīd nav pārstrādes iespēju, tāpēc to nedrīkst mest šķirošanas konteinerā, tas ir jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Labdie. Sakiet lūdzu vai rēķins nāks uz adresi par pakalpojumiem vai var arī uz epastu? Paldies.

  Labdien! Klients slēdzot līgumu, izvēlas vai rēķinu sūtīt pa e-pastu vai pastu. Lai sniegtu atbildi par Jūsu līgumu, mums jāzina kas ir jautātājs - Jūsu vārds, uzvārds, līguma numurs vai citi dati pēc kuriem varam Jūs atrast klientu sistēmā.

 • Labdien. Cik maksātu būvgružu izvešana (16m3) Limbažos.

  Labdien! 

  Izmaksu precizēšanai lūgums sazināties ar ZAAO Nestandarta atkritumu savākšanas nodaļu pa tālr. 29225862. Izmaksas būs atkarīgas no tā vai nepieciešams konteiners, cik dienas, vai arī būvgruži jāsavāc no kaudzes. Izmaksas atkarīgas arī no būvgružu veida.

 • Uzdevumu jautājumu nedēļu atpakaļ, bet atbildi vēl neesmu saņēmusi!
 • Vai Strenču EKO laukumā pieņem nolietotas automašīnu nolietotās riepas? vai par to ir arī jāmaksā/

  Labdien!

  Katra privātpersona gadā bez maksas EKO laukumā var nodot četras automašīnas riepas (diametrā līdz 140 cm).

 • Labdien! Vēlos noskaidrot par plastmasas kokaugu un puķu podiem. Esmu sakrājusi visāda izmēra, žēl izmest sadzīves atkritumos. Piedāvāju vienai stādaudzētavai Valmierā, bet viņiem tādus nevajagot. Varbūt var mest pie plastmasas šķirojamiem atkritumiem? Ar cieņu Anda, Valmierā

  Labdien, Anda!

  Plastmasas puķu podiem diemžēl vēl nav atrastas pārstrādes iespējas, tāpēc šobrīt tie ir jāmet pie nešķirotajiem sadzīves atkritumiem.

 • Vai drīkstu apmaksāt visu ZAAO rēķinu kopā,vai jāmaksā pa daļām, datumos, kas rēķinā norādīti?

  Labdien! Jūs drīkstat apmaksāt visu rēķinu kopā.

 • Labdien! Vēlos uzzināt ZAAO Limbažos darba laikus. Paldies, RL

  Labdien!

  Limbažu EKO laukums - birojs atvērts pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst.10.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst.12.00 līdz16.00, brīvdienas trešdienas un svētdienas.

 • Cik maksā vecā ledusskapja nodošana?

  Labdien!

  SIA ZAAO nodrošina bezmaksas nolietotas sadzīves elektrotehnikas savākšanu pēc rakstiska vai telefoniska pieteikuma saņemšanas. Lūdzam zvanīt 64281250 vai 26132288 vai rakstīt zaao@zaao.lv. Ledusskapi varat nogādāt arī uz jums tuvāko EKO laukumu, to pieņems bez maksas. EKO laukumu adreses skatīt sadaļā privātpersonām, šķiroto atkritumu savākšana.

 • Kā var pieteikt ZAAO sms pakalpojumu par atkritumu izvešanu?

  Labdien! Lai pieteiktos SMS pakalpojumam, nosūtiet īsziņu ar savu līguma numuru uz mobilā tālruņa numuru 20258550 vai piesakiet pakalpojumu mājas lapā www.zaao.lv klientu norēķinusistēmā klientiem.zaao.lv/public

 • Vai ir jāpārslēdz līgums, mainoties īpašuma saimniekam?

  Labdien!

  Jā, SIA ZAAO klientam, kurš pārdevis īpašumu, ir jāraksta iesniegums adresēts  SIA ZAAO, par to, ka vēlas lauzt līgumu un jānorāda jaunā īpašnieka kontaktinformācija, lai ZAAO darbinieki var sazināties ar jauno īpašnieku par līguma noslēgšanu.

 • Kurā adresē Rīgā atrodas EKO laukums?

  Labdien! SIA ZAAO nesniedz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā. Par EKO laukumiem Rīgā varat jautāt savā pašvaldībā.