Individuāli dalīti vākto atkritumu apsaimniekošana

SIA “ZAAO” saviem klientiem ar 2019.gada janvāri uzsāk piedāvāt jaunu pakalpojumu – INDIVIDUĀLI DALĪTI VĀKTO ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA privātmājās Valmieras, Cēsu, Limbažu, Valkas, Smiltenes un Saulkrastu pilsētu administratīvajās teritorijās.

No 2020. gada janvāra SIA “ZAAO” uzsāk piedāvāt INDIVIDUĀLI DALĪTI VĀKTO ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANAS pakalpojumu privātmājās Strenču pilsētas administratīvajā teritorijā.

Kopš 2021. gada sākuma pakalpojums pieejams arī vairāku novadu blīvi apdzīvotās vietās: Burtnieku novada Valmieras pagasta centra teritorijā, Poķos un Pilātos, Kocēnu novada Kocēnu centrā un Rubenes centrā, Limbažu novada Umurgas pagasta centrā un Limbažu pagasta Ozolaines centrā, Raunas novada Raunas pagasta centrā, Smiltenes novada Launkalnes pagasta Silvā un Saltupos, Beverīnas novada Kauguru pagasta Mūrmuižas centrā un Pārgaujas novada Straupes centrā.

_________________

 

Lai uzsāktu pakalpojuma izmantošanu savā privātmājā, Jums ir jānoslēdz sadarbības līgums par Individuāli dalīti vākto atkritumu apsaimniekošanu.

 

Pakalpojums paredz iespēju šķirot vieglo iepakojumu un stikla iepakojumu, ievietojot tos atbilstošā konteinerā.

 

Klientiem, kuri noslēdz līgumu par Individuāli dalīti vākto atkritumu apsaimniekošanu, ZAAO vienu konteineru komplektu piešķir lietošanā bez maksas.

 

Konteineru iztukšošana līguma darbības laikā tiks nodrošināta bez maksas.

 

Līgumu varat noslēgt:

Sazinoties ar ZAAO speciālistiem darba laikā, tālruņa nr. 29221847

Atsūtot pieteikumu zaao@zaao.lv