Zaļo atkritumu savākšanas pakalpojums pieejams visu gadu

11/10/2017

Rudens lapkritī dažos novados un pilsētās notiek lapu savākšanas akcijas. Taču arī pārējā laikā un ārpus rudens akcijām, ja nepieciešams, piemājas teritorijās sagrābtās lapas un zāli, salasītos ābolus un citus zaļos atkritumus iedzīvotāji paši var aizvest un nodot šajos ZAAO EKO laukumos:

Valmiera, Dzelzceļa iela 5Balvi, Ezera iela 3Cēsis, Lapsu iela 19Strenči, Valkas iela 1a
Salacgrīva, Vaļņu iela 18Ape, “Druvas”Mazsalaca, Pērnavas iela 16Krimulda, “Dūmeņi”
Limbaži, Mazā Noliktavu iela 3Rauna, Parka iela 4cSmiltene, Limbažu iela 8Taurene, “Nēķins”
Saulkrasti, Rīgas iela 96a   

Par EKO laukumā nodotajiem zaļajiem atkritumiem iedzīvotājiem jāmaksā 10.50 EUR/m3 (t.sk.PVN).

Zaļos atkritumus iespējams arī uzkrāt 1,1 m³ tilpuma maisos. Tie ir marķēti, klientiem tikai jāievieto zaļos atkritumus (lapas, zāli, koku skaidas, ābolus) šajos maisos un jāatstāj viegli pieejamā vietā, piesakot izvešanu ZAAO speciālistiem. Maisus var saņemt iepriekš minētajos EKO laukumos, par jauna maisa lietošanu samaksājot 6,99 EUR/gab. (t.sk. PVN). Pilna maisa tukšošanas pakalpojums maksā EUR 18,17 (t.sk. PVN).

Gadījumā, kad jāsavāc lielāka apjoma zaļie atkritumi, ar ZAAO darbiniekiem var vienoties par savākšanu ar kausu. Atkritumiem jābūt sakrautiem kaudzē (ne mazākā par 10 m3), specializētajam transportlīdzeklim brīvi piebraucamā vietā. Pakalpojums, kad SIA „ZAAO” atbrauc pakaļ kaudzēs sakrautām lapām un zaļajiem atkritumiem uz klienta teritoriju, maksā 16.52 EUR/m3 (t.sk. PVN).

ZAAO speciālisti labprāt sniegs konsultācijas par pakalpojumu un pieņems pieteikumus pa tālruni 29225862 vai uz e-pastu zaao@zaao.lv.