ZAAO valdes priekšsēdētājs saņem apbalvojumu "Goda valmierietis 2019"

19/11/2019

16.novembrī, koncertzālē “Valmiera” SIA "ZAAO" valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais saņēma apbalvojumu “Goda valmierietis 2019”. Apbalvojums piešķirts par ilggadēju un teicamu darbu, esot SIA “ZAAO” valdes priekšsēdētājam un izveidojot parauguzņēmumu atkritumu apsaimniekošanā, vides prasību ievērošanā un iedzīvotāju izglītošanā atkritumu apsaimniekošanas jomā.

A.Sirmajam pasniegts Valmieras pilsētas pašvaldības atzinības raksts un īpaši izgatavota piemiņas nozīmīte – Valmieras izaugsmes medaļa, kurā iegravēts apbalvojuma saņēmēja vārds un uzvārds.

“Īstākie darbi izdodas, nedomājot par atzinību. Goda un Gada valmieriešu paveiktais kādam ir šķitis kas ļoti īpašs, viņi dara Valmieru arvien labāku. Vai tas ir ieguldījums jaunās paudzes izglītošanā, vides uzlabošana, savas pilsētas pārstāvēšana ārpus valsts robežām, ģimeņu stiprināšana, nesavtīgs ziedojums, ticība lielākajām idejām, meistarība un nemitīga pilnveidošanās, šo cilvēku domas un darbi iedvesmo līdzcilvēkus. Goda un Gada valmieriešu sveikšana ir skaista tradīcija, kad klātienē pateicamies un iepazīstam, kas ir tie darītāji, kuru dēļ izskan pateicība Valmierai, Latvijai,” klātesošos uzrunāja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Apbalvojums “Goda valmierietis” piešķirts arī diriģentei un koru mākslinieciskajai vadītājai Irēnai Zelčai, Valmieras starptautiskās sadarbības veicinātājam Jurim Tāram (Georg Thars), ilggadējai Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Rita Viļumsonei, Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas virsmāsai Pārslai Sippo, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padomes loceklim Edgaram Dupatam, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktorei Agitai Zariņai. Apbalvojums "Gada valmierietis" piešķirts Valmieras Drāmas teātra aktierim Mārtiņam Meieram.

Laikā no 28.augusta līdz 10.oktobrim iedzīvotāji bija aicināti izvirzīt kandidātus apbalvojumu saņemšanai, lai pateiktos cilvēkiem, kuri veicinājuši Valmieras attīstību, izaugsmi, iedzīvotāju labklājību un pilsētas atpazīstamību. Atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības nolikumam “Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem” visus kandidātus izvērtē un apbalvojumu ieguvējus apstiprina Valmieras pilsētas pašvaldības dome.