ZAAO pārstāvji būs sastopami Ekoskolu Ziemas forumā

23/2/2018

Sestdien, 24.februārī, SIA "ZAAO" vides izglītības speciālisti apmeklēs Ekoskolu Ziemas forumu 2018. Ekoskolu Forums ir iespēja pedagogiem un skolēniem no visas Latvijas Ekoskolām sanākt kopā, lai apmainītos ar pieredzi un gūtu zināšanas no labākajiem pētniekiem, aktīvistiem un viedokļu līderiem vides aizsardzības jomā. Ne mazāk svarīgi – šādas regulāras tikšanās veicina draudzību un sadarbību Ekoskolu tīklā visas Latvijas mērogā.

ZAAO pārstāvji uzrunās skolēnus un pedagogus ar tēmu "Kas ir ilgtspējīga attīstība?" - lai arī bieži esam šo principu dzirdējuši pieminam, tā nozīme nemaz līdz galam nav saprotama. Šajā nodarbībā būs iespēja labāk izprast, kā praktiski izskatītos ilgtspējīga attīstība un vai Latvija ir ceļā uz to.

SIA “ZAAO” ir uzņēmums, kas 28 pašvaldībās nodrošina kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, kā arī līdzās savai pamatdarbībai veic ievērojamu sabiedrības izglītošanas darbu ar mērķi radīt izpratni par pareizu atkritumu apsaimniekošanu un videi draudzīgu rīcību. 

Info par Eko skolas Ziemas forumu 2018 atrodams šeit.