ZAAO EKO laukumos plašāks pakalpojumu klāsts

29/5/2014

No 2.jūnija darbu sāks jauni SIA ZAAO (ZAAO) reģionālie biroji Smiltenē un Valkā. Pakalpojumi tiks nodrošināti EKO laukumos Smiltenē, Limbažu iela 8 un Valkā, Austras ielā 10. Savukārt 4.jūnijā tiks atklāts jauns EKO laukums – birojs Apē, „Druvās”.

EKO laukumā – birojā būs iespējams noslēgt jaunus atkritumu apsaimniekošanas līgumus, izdarīt izmaiņas atkritumu izvešanas grafikos, pieteikt konteineru mazgāšanu, saņemt vai pieteikt saņemšanu dažāda veida maisiem (melni - ievietošanai 240l konteineros, dzelteni – sadzīves atkritumu izvešanai, Big-bag maisi būvgružiem), kā arī iegūt visu nepieciešamo informāciju par ZAAO pakalpojumiem.

Minētajās adresēs turpinās šķiroto atkritumu pieņemšana. Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos iedzīvotāji un uzņēmumi bez maksas var nodot pudeļu stiklu, logu stiklu, papīru, kartonu, polietilēnu, metālu, baterijas, akumulatorus, koka paletes. Par pārējiem atkritumu veidiem, kurus var nodot katrā no EKO laukumiem, jākonsultējas ar ZAAO speciālistiem pa tālruni 64281250 vai jāiepazīstas ar informāciju uzņēmuma mājas lapā.

EKO laukuma-biroja darba laiks Smiltenē: pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst.10.00 – 19.00, sestdienās no plkst.12.00 līdz 16.00, trešdienās un svētdienās slēgts.

EKO laukuma-biroja darba laiks Valkā: otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst.9.00 līdz 19.00, ar pusdienu pārtraukumu no plkst.13.00 līdz 14.00, sestdienās no plkst.9.00 līdz 13.00, pirmdienās un svētdienās slēgts.

EKO laukuma-biroja darba laiks Apē: otrdienās, trešdienās, sestdienās no plkst.10.00 līdz 14.00, ceturtdienās un piektdienās no plkst.14.00 līdz 18.00, svētdienās un pirmdienās slēgts.

EKO – laukumi biroji jau darbojas Limbažos, Saulkrastos un Balvos, ZAAO reģionālie biroji atrodas Valmierā un Cēsīs.

ZAAO atgādina, ka līgumu pieteikumus vai izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā var pieteikt arī telefoniski t.64281250, e-pastā zaao@zaao.lv, kā arī mājas lapā www.zaao.lv sadaļā privātpersonām vai juridiskām personām. Norēķini par saņemtajiem pakalpojumiem ir jāveic bankās, veikalos Maxima vai caur uzņēmuma mājas lapu (banneris – Klientiem, mani pakalpojumi un norēķini) piekļūstot aktuālajam rēķinam un norēķinoties ar interneta banku starpniecību.