ZAAO aicina tikties Valmieras vasaras teātra festivālā!

03/8/2017

SIA ZAAO (ZAAO) piedalīsies Valmieras vasaras teātra festivālā, kas šogad notiks no 4. līdz 6. augustam un būs veltīts ģimenēm un bērniem. Sestdien, 5.augustā, laikā no 13:30 līdz 16:30 bērniem un viņu vecākiem ZAAO piedāvā piedalīties vides erudīcijas spēlē “KAS URDA?”, kuras laikā būs iespēja pārbaudīt zināšanas par atkritumu, dabas un citām vides tēmām. Šajā laikā spēles vietā būs iespēja arī sasveicināties un nofotografēties ar Skudru Urdu.

Festivāla laikā Valmieras viesi un iedzīvotāji Kultūras centra foajē aicināti aplūkot ZAAO organizētā konkursa “Mēs, mazie, dabā” pirmsskolas vecuma bērnu darbu izstādi. Ekspozīcijā ir gan zīmējumi, gan kolāžas veidā gatavotas liela formāta gleznas no otrreizējiem un dabas materiāliem, kurās kā galvenais objekts ir koks un dabas ainavas. Izstādes darba laiks katru dienu 9:00-19:00.

Kā norāda festivāla organizētāji, trīs dienu laikā Valmieras pilsēta pārvērtīsies par bērniem draudzīgāko vietu Latvijā – programmas pamatā būs 8 izrādes, kas tiks izrādītas dažādās vietās pilsētvidē. Kopumā festivāla laikā skatītājiem tiks piedāvāti 40 dažādi notikumi, izrāžu programmu papildinās atklāšanas koncerts, ģimenes filmu vakari, sētas spēļu čempionāts, radošās meistardarbnīcas, gastronomiskie piedzīvojumi, kā arī profesionāļu un pašu bērnu diskusijas par viņiem veltīto izrāžu saturu, kvalitāti un pieejamību Latvijā.  Daļu no festivālā tapušajiem darbiem plānots iekļaut 2018. gada programmā, kas būs veltīta un tiks rīkota Latvijas simtgades svinību ietvaros.

Valmieras vasaras teātra festivāls 2016. gadā notika pirmo reizi, Valmieras teātrim sadarbojoties ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Festivāls tika atzinīgi novērtēts gan profesionāļu, gan skatītāju vidū, tas saņēmis arī Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu "Kilograms kultūras 2016”.

 

Vairāk par festivālu šeit