Slēgs EKO punktu Burtnieku novadā

11/5/2017

Informējam, ka piektdien, 12.maijā tiks slēgts SIA ZAAO (ZAAO) EKO punkts Viestura alejā (blakus Viestura laukumam pie veikala “Top”), Burtnieku novadā, un noņemti otrreiz izmantojamo materiālu savākšanas konteineri. Lēmums slēgt šo EKO punktu pieņemts, jo netiek ievēroti EKO punkta lietošanas noteikumi un konteineros regulāri tiek izmesti sadzīves un cita veida atkritumi. Vairākkārt saņemtas iedzīvotāju sūdzības par EKO punktā esošajām nekārtībām un neestētisko kopskatu.

Aicinām privātmāju iedzīvotājiem pilsētās izmantot ZAAO EKO somu – ērtu un parocīgu mīksto konteineri pārstrādei derīgo materiālu uzglabāšanai. EKO somas priekšrocības – iespēja šķirot savā dzīvesvietā. EKO somas tukšošana ir bez maksas. EKO somu var pieteikt pa tālr. 26132288 vai rakstot e-pastu uz zaao@zaao.lv.

Pārstrādei derīgos materiālus, kā arī nolietotu sadzīves elektrotehniku, baterijas, akumulatorus, luminiscentās spuldzes, eļļas filtrus un parasto logu stiklu iedzīvotāji bez maksas var nodot EKO laukumos Valmierā Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 5.

Atgādinām, ka saskaņā ar pašvaldību saistošajiem noteikumiem, visiem atkritumu radītājiem jābūt noslēgtam līgumam par nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Aicinām mājsaimniecības, kurām nav noslēgts atkritumu apsaimniekošanas līgums, sazināties ar ZAAO un noslēgt līgumu.