Salacgrīvas pilsētas svētkos norisināsies trešais pasākums “Vides vēstneši”

09/8/2018

Projekta “Jaunie vides līderi – vides vēstneši” komanda šoreiz dodas tuvāk jūrai. Sestdien, 11.augustā, Salacgrīvas pilsētas svētku laikā norisināsies trešais biedrības “Daibes ilgtspējas centrs” īstenotā projekta publiskais pasākums. Arī šo pasākumu, rūpējoties par apkārtējo vidi un iedzīvotāju informētību par dabas aizsardzības jautājumiem, finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un SIA “ZAAO”.

Mūs varēs sastapt pasākumā “Salacgrīvas krastu mačs 2018”, kas norisināsies Salacgrīvas kultūras nama teritorijā. Arī šoreiz pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem, būs iespēja izzināt vidi par trīs tēmām - "Bioloģiskā daudzveidība", "Klimata pārmaiņas" un "Atkritumi kā resurss”. Šīs zināšanas būs iespējams apgūt interaktīvā veidā - praktiski darbojoties radošajās darbnīcās, kā arī spēlējot dažādas vides spēles.

Svarīgi zināt, ka arī šī pasākuma ietvaros būs iespējams pieteikties Vasaras skolai, kas norisināsies jau no 20. – 22. augustam. Vasaras skolas laikā 14 līdz 18 gadīgi jaunieši varēs iepazīties ar dabas daudzveidību, atkritumu pārstrādes procesu, kā arī ar nozares ekspertu līdzdalību izzināt klimata pārmaiņu cēloņus un nākotnes scenārijus. Vasaras skolai iespējams pieteikties arī elektroniski aizpildot anketu: https://ej.uz/mpew

Biedrības “Daibes ilgtspējas centrs” jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook.com kontā: https://www.facebook.com/daibesic/ un projekta “Jaunie vides līderi” kontā: https://www.facebook.com/jaunievideslideri/.

Informējam, ka pasākuma laikā strādās fotogrāfs.

Uz tikšanos Salacgrīvā jau šajā nedēļas nogalē!

 

Sīkākai informācijai par projektu:

Ieva Freimane

E-pasts: info@daibesic.lv

Tālrunis: +37125459399