Salacgrīvā notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

12/9/2018

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakārtošanas darbu veikšanā un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu, Salacgrīvas novadā no 14. līdz 18.septembrim notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija.

Tās laikā iedzīvotāji varēs bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus SIA “ZAAO” (ZAAO) izvietotajos lielizmēra konteineros Ainažos, Kr.Barona ielā 5, Salacgrīvā, Krusta ielā 4 un Tūjā, Liedaga 11 (pie veikala Vērdiņš).

 

Konteineros drīkst ievietot mēbeles, matračus, paklājus, izjauktas elekrotehnikas ierīces, metāllūžņus un citus lielus sadzīves priekšmetus, ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā.

Konteineros nedrīkst mest nešķirotus sadzīves atkritumus, būvgružus, dažāda veida traukus ar šķidrumiem un pulverveida ķīmiskām vielām, kā arī šīferi un automašīnu riepas.

Lūgums nemest konteineros arī ikdienā EKO laukumos bez maksas nododamos iepakojuma veidus –  pudeļu un burku , stiklu, papīru, polietilēnu, PET dzērienu pudeles, kā arī sadzīvē radušos bīstamos atkritumus, koka paletes, apavus.