Notikušas apmācības SIA “Valkas namsaimnieks” māju vecākajiem

03/10/2019

SIA “Valkas namsaimnieks” kopā ar māju vecākajiem 2.oktobrī apmeklēja Reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru (RAAC) “Daibe” un Dabas un tehnoloģiju parku “URDA”, lai izzinātu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus.

Vizīte tika organizēta kā apmācības, kuru laikā bija iespēja pārliecināties par savām zināšanām pārstrādei derīga iepakojuma atpazīšanā un tās pilnveidot. Tāpat namu vecākie devās izziņas braucienā pa RAAC “Daibe”, lai izprastu kādi procesi šeit tiek veikti ar savāktajiem atkritumiem, lai maksimāli samazinātu apglabājamo atkritumu daudzumu un no konkrētām atkritumu frakcijām iegūtu siltumenerģiju un elektrību.

Valkas namu vecākie un ZAAO vienojās par kopīgu namu iedzīvotāju izglītošanu pareizā iepakojuma šķirošanā, izdalot ZAAO sagatavotos informatīvos materiālus.

Arī citas interesentu grupas, darba kolektīvi, apvienības laipni aicināti izmantot Dabas un tehnoloģiju parka piedāvātās apmācības apkārtējās vides saudzēšanas jautājumos un atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu izzināšanai, piesakoties vizītei “URDA” mājas lapā http://www.urda.lv/lv/uznemumiem/skirosanas-abc-uznemumiem