Notiek mācības ZAAO darbinieku snieguma uzlabošanai

30/11/2017

29. un 30 novembrī norisinās ikgadējas mācības SIA „ZAAO” (ZAAO) atkritumu vedēju vadītājiem, uzlabojot darbinieku kompetences teicamai klientu apkalpošanai un darba vides drošības uzturēšanai.

ZAAO valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais mācību dalībniekus iepazīstināja ar uzņēmuma attīstības plāniem un iecerēm 2018.gadā, norādot arī uz būtiskajām likumdošanas prasību izmaiņām nozarē, kas lielā mērā ietekmēs uzņēmuma darbu nākotnē.

Mācībās pārrunātas aktualitātes Ražošanas daļas darba uzlabošanai, jaunumi dalīti vākto atkritumu apsaimniekošanas procesos, svarīgākais Loģistikas un Nestandarta atkritumu savākšanas nodaļu darbībā. Akcentēta arī ZAAO integrētās vadības sistēma, kas nosaka vadlīnijas sekmīgai uzņēmumu darbinieku un klientu sadarbībai ikdienā.

Ar informāciju dalījās un uz diskusiju aicināja arī pieaicinātie eksperti. „Darba drošības centra” speciālists Kārlis Upenieks sniedza padziļinātas zināšanas par individuālās aizsardzības līdzekļiem, veicot darba pienākumus. SIA „Lauris S” pārstāvis Lauris Starikovs rādīja praktiskus piemērus drošai un tolerantai braukšanai pie lielās automašīnas stūres, pārrunājot ar mācību dalībniekiem teorētiski iespējamas un ikdienā piedzīvotās situācijas.

ZAAO ir atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas saviem darbiniekiem nodrošina regulāras apmācības dažādās grupās un līmeņos, lai skaidrotu uzņēmuma darbības virzienus un izdiskutētu radušos jautājumus.