Meklē „100 darbi Latvijai” vēstnešus Limbažu novada svētkos!

31/7/2017

 

Vasara ir jau pusē, un pamazām izskaņai tuvojas vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstnešu ceļojums pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem. Sestdien, 5.augustā, viņi vēl ieradīsies Limbažu novada svētkos “Izgaršo Limbažus!”, kur laikā no plkst.10:00 līdz 13:00 informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie un attapīgākie balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 12. augustam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 14. augustā.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklē 10 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus. Uzvarētājs tiek izlozēts pēc katriem svētkiem un saņem jūras ceļojumu 4 personām.

Šogad vēstneši jau viesojās Kocēnos, Līgatnē, Amatas novada Skujenē, Saulkrastos, Valkā, Balvos, Priekuļos, Raunā un viņus vēl varēs sastapt 12.augustā Jaunpiebalgā - Jaunpiebalgas novada svētkos „Izvēlies Piebalgu!”.

 

SIA „ZAAO” īstenotā vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Par visiem labajiem vides darbiem var uzzināt un savu darbu var pieteikt projekta mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.

 

Papildus informācija:

Līga Ivanova

„100 darbi Latvijai” koordinatore

26464686

info@100darbilatvijai.lv

www.100darbilatvijai.lv