Lielās Talkas atkritumu savākšanas norise

19/4/2017

SIA „ZAAO” (ZAAO) nodrošinās 22.aprīlī, Lielās Talkas laikā savākto atkritumu izvešanu no atkritumu savākšanas vietām pašvaldību teritorijās.

Talkā savāktos atkritumus uz reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru (RAAC) "Daibe" transportēs ZAAO no pašvaldībām, ar kurām noslēgts līgums par šo darbu. Gadījumos, ja talkas laikā savākto atkritumu nogādāšana uz RAAC "Daibe" netiek veikta ar ZAAO transportu, transportlīdzekļa vadītājam, iebraucot poligonā, būs jāuzrāda veidlapa ar atkritumu aprakstu, kas apzīmogota ar attiecīgās pašvaldības zīmogu. Šāda veidlapa nepieciešama tādēļ, lai nodrošinātu, ka RAAC "Daibe' ievestie atkritumi ir savākti Lielās Talkas ietvaros.

Pirms atkritumu nogādāšanas uz RAAC "Daibe" lūgums sazināties ar pašvaldību Lielās Talkas koordinatoriem, lai precizētu savākto atkritumu izvešanas noteikumus un sakopšanas vietas.

Lielās Talkas norises dienā, 22.aprīlī RAAC „Daibe” darbosies no 8:00 līdz 17:00, savukārt kopumā Lielās Talkas laikā savāktos atkritumus poligonā varēs nogādāt līdz 25.aprīlim darba laikā no 8:00 līdz 17:00.

Lielās Talkas atkritumu nodošanai RAAC „Daibe” jāievēro sekojoši nosacījumi:

·         Transportlīdzekļa vadītājam, iebraucot poligonā, jāuzrāda atkritumu apraksta veidlapa, kas parakstīta un apzīmogota ar pašvaldības zīmogu.

·         Atkritumu nodošana ir bez maksas, atskaitot valsts obligātos nodokļus (Dabas resursu nodoklis EUR 25 par katru tonnu + PVN).

·         Rēķinu par atkritumu pieņemšanu poligonā „Daibe” apmaksā pašvaldība, kura ir parakstījusi Microsoft Office document iconatkritumu_apraksta_veidlapa.doc