Konkursa “ZAAO mēneša jautājums” februāra uzvarētāji

04/3/2016

Konkursā „ZAAO mēneša jautājums” februāra  mēnesī piedalījās 597 dalībnieki no 26 ZAAO darbības reģiona skolām, pareizās atbildes iesniedza 440 skolēni. Februāra aktīvākā skola – Valmieras Valsts ģimnāzija.

Februāra “ZAAO mēneša jautājums” uzvarētāji ir Gustavs Ailts no Limbažu novada Limbažu sākumskolas 2.a klases, Artis Berķis no  Amatas novada Drabešu internātpamatskolas 7.klases un Elīna Marauska no Priekuļu novada Mārsnēnu pamatskolas 5.klases. Uzvarētāji saņems balvas no veikala “Daba runā” un  SIA “ZAAO”. "Daba runā” ir vieta, kur iegādāties dabīgus un veselīgus produktus sev, ģimenei un draugiem.

Pareizās atbildes: Pirmajā semestrī konkursā “Dabai labu darīt” savākts vairāk nekā 110 tonnas makulatūras un vairāk nekā 95 m3 PET pudeļu; Eko somu izmanto otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu krāšanai mājsaimniecībā; bez maksas atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas var piesakot pakalpojumu ZAAO vai nododot to EKO laukumos.

Paldies pedagogiem un skolēniem par atsaucību, vēlam veiksmi arī marta mēnesī! Ar konkursa jautājumiem varat iepazīties ZAAO mājas lapā www.zaao.lv sadaļā „Sabiedrības izglītošana"/ “Mēneša jautājums”. Atgādinām, ka mācību gada beigās, projekta “Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā, ZAAO apbalvos skolu, no kuras konkursā būs piedalījušies visvairāk audzēkņu.

Mēneša jautājums tiek publicēts katra mēneša 1. darba dienā ZAAO mājas lapā sadaļā “Sabiedrības izglītošana”. Skolēni atbildes var iesniegt līdz mēneša 28.datumam. Konkursa uzvarētāji tiek paziņoti līdz nākamā mēneša 5.datumam ZAAO mājas lapā.