Jaunpiebalgas novadā notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

17/9/2020

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakārtošanas darbu veikšanā un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu, Jaunpiebalgas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA „ZAAO" rīko lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju.

Šīs akcijas ietvaros no 21. līdz 27.septembrim Jaunpiebalgā, Brāļu Kaudzīšu ielā 7 un no 22. līdz 27.septembrim Zosēnu pagasta, Melnbāržos, Annas ielā 4 tiks izvietoti lielizmēra konteineri. Iedzīvotāji aicināti bez maksas atbrīvoties no mājsaimniecībās radītajiem lielgabarīta atkritumiem. 

Konteineros drīkst ievietot mēbeles, matračus, paklājus, metāllūžņus, santehniku un citus lielus sadzīves priekšmetus, ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā.

Konteineros nedrīkst mest nešķirotus sadzīves atkritumus, būvgružus, dažāda veida traukus ar šķidrumiem un pulverveida ķīmiskām vielām, kā arī šīferi un automašīnu riepas.

Azbestu saturošu šīferu un būvgružu savākšana ir maksas pakalpojums, kas jāpiesaka SIA ZAAO pa tālr. 29225862.

Lūgums nemest konteineros arī ikdienā Jaunpiebalgas EKO laukumā bez maksas nododamos iepakojuma veidus –  pudeļu un burku stiklu, papīru, polietilēnu, PET dzērienu pudeles, kā arī sadzīvē radušos bīstamos atkritumus, sadzīves elektrotehniku, koka paletes, lietošanai derīgus apavus, apģērbus, tāpat arī auto riepas un logu stiklu.

UZMANĪBU! Lūdzam ievērot piesardzības pasākumus – nedrūzmēties pie lielizmēra konteinera, ievērot rindas kārtību atkritumu izmešanai, ieturēt 2 metru distanci vienam no otra!