„100 darbi Latvijai” vēstneši turpina savu ceļojumu uz Līgatni un Amatas novada Skujeni

17/5/2017

Pavasaris ir atnācis pa īstam, un savu šī gada ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem turpina „ZAAO” vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši. Šo sestdien, 20. maijā, Līgatnes novada svētkos (plkst.12:00 – 15:00) un eksperimentālās mūzikas un mākslas festivālā „Krāmi skan vērtīgi”  Amatas novada Skujenē (plkst.19:00 – 22:00), viņi informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Spēles dalībnieki arī šogad balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 27. maijam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 29. maijā.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklē 10 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus. Uzvarētājs tiks izlozēts pēc katriem svētkiem un saņems jūras ceļojumu 4 personām.

Šogad vēstneši jau viesojās Kocēnos, un viņus vēl varēs sastapt:

  • 27. maijā – Saulkrastos (vasaras sezonas atklāšanā ”Ieripo Saulkrastu vasarā!”)
  • 10. jūnijā – Valkā (Valkas un Valgas pilsētu svētkos)
  • 1. jūlijā – Balvos (Balvu novada svētkos)
  • 8. jūlijā – Priekuļos (Priekuļu novada svētkos)
  • 15. jūlijā – Raunā (Puķu draugu saietā un Raunas pilsētas svētkos)
  • 5. augustā – Limbažos (Limbažu pilsētas svētkos)
  • 12. augustā – Jaunpiebalgā (Jaunpiebalgas novada svētkos „Izvēlies Piebalgu!”)

 

„ZAAO” vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu un nozīmīgu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Par visiem labajiem vides darbiem var uzzināt un savu darbu var pieteikt projekta mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.

 

Papildus informācija:

Līga Ivanova

„100 darbi Latvijai” koordinatore

26464686

info@100darbilatvijai.lv

www.100darbilatvijai.lv