Cēsu un Smiltenes pilsētu svētkos - līgumu slēgšana par šķirošanu privātmājā

17/7/2019

20.jūlijā iedzīvotāji aicināti apmeklēt SIA “ZAAO” (ZAAO) informatīvo telti Cēsu un Smiltenes pilsētu svētku norises laikā. ZAAO klientu apkalpošanas speciālisti sniegs konsultācijas un piedāvās noslēgt līgumus par individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu privātmājās.

 

Cēsīs ZAAO informatīvā telts atradīsies Rožu laukumā (no plkst.10.00 līdz 15.00), bet Smiltenē – pie Tepera ezera (no plkst.13.00 līdz 18.00).

Atgādinām, ka “ZAAO” saviem klientiem 2019.gada janvārī uzsāka piedāvāt jaunu pakalpojumu – individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanu privātmājās. Pakalpojums paredz iespēju šķirot vieglo iepakojumu un stikla iepakojumu, ievietojot tos atbilstošā konteinerā. Pakalpojuma ieviešanas pirmajā posmā tas pieejams Valmieras, Cēsu, Limbažu, Valkas, Smiltenes un Saulkrastu pilsētu administratīvajās teritorijās.

Šobrīd klientiem jau uzstādīti vairāk nekā 3600 konteineri šķirošanai pie privātmāju namdurvīm. Konteineri lietošanā tiek piešķirti bez maksas, arī to tukšošana tiek nodrošināta bez maksas.

Pirmās klientu atsauksmes liecina, ka šķirot iepakojumu nav sarežģīti, ja ievēro uzņēmuma sniegtās norādes. Turklāt jau pēc pirmajiem šķirošanas konteineru izmantošanas mēnešiem ir redzams, ka sadzīves konteiners pildās daudz lēnāk un ir iespējams samazināt nešķirotu sadzīves atkritumu konteineru izvešanas biežumu, ietaupot finanšu līdzekļus savas ģimenes budžetā.

SIA ZAAO ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, kas ietver atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un noglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī veic sabiedrības informēšanas un izglītošanas aktivitātes.

Informācija par citām līguma noslēgšanas iespējām pieejama pa tālr. 64281250 vai www.zaao.lv sadaļā – jauns pakalpojums privātmājām.